idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Tek kaşı kalkık başarılı genç gazeteci Tuncay sevemiyor. Ama o bunu bilmiyor. Nilüfer, sadece cazibenin mesleki ilerlemede kullanımı konusunda giderek uzmanlaşmakla kalmıyor. Sevmeden geleceğinin nasıl olacağını kestirmeye çabalıyor. Selmin, Tuncay'ı terk etmekle puan cetvelinin ilk sırasına yükseliyor, her sabah evinde dişlerini fırçalayacak adamın kesin hatlarını özenle çiziyor. Ortaokuldayken telif mastürbasyon konusunda uzmanlaşan bilim adamı Zeki, insan tarafı pek güçlü işadamı Süleyman ve kültürlü eşleri bir ara sahneye geliyor. Bir çocukları bir de köpekleri olan Aysun'la Cemil'in yanısıra. Sokaklara serilen brandalar ve evleri kaplayan pijamalar fonda, ceketli kravatlı pantolonsuz donsuz adamlar topluluğuna hizmet eden canlı ve lastik kadınlar önde. Lise sona gelmiş kızlar güzel-çirkin diye eşleştirilerek büyük sınava giriyorlar. Beyazdizi teşkilatlanması alarmda, Masumgülüş timlerinin işveli eylemleri ulvi denge hedefine yönelik olarak sürüyor. Titreyen eller ve gülen gözlerden cesaret almış düşman bluz düğmelerine doğru hainane saldırısına son vermemekte kararlı. Bir esrarlı yüzük, gece karanlığının orta yerine fırlatıldığı halde yoldan geçenlerin ve geçmeyenlerin ayağına takılıyor. Bunlar ve başka bir sürü 'hep bildiğimiz şey'in uçuştuğu sahnede, uçsuz bucaksız bir ferahlığa niyeti bozmuş olanlar için sıkıntılı küçük hayatların grili lacivertli bir anlatımı.Sayfa Sayısı: 192

Baskı Yılı: 1989


Dili: Türkçe
Yayınevi: İletişim Yayıncılık

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.