idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 7 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Hak ile batıl arasındaki kavga, ta eskilerden beri süre gelmiştir. Yüce Allah, insanları ve evreni yarattığı günden itibaren iyiler ile kötüler arasındaki bu kavga ve çatışma hiçbir zaman ve dönemde sona ermiş değildir. Bu kavga ve savaş, insanlığın bir kader çizgisi olarak devamlı ve sürekli olmuştur. Çünkü, bu savaşın başlangıcı, Hz. Adem babamızın iki oğlu Habil ile Kabil'e kadar uzanır.

Bu durum ise Yüce Allah'ın değişmeyen ezeli bir kanunudur ki, bu kanunun dışında başka bir durum düşünmek asla mümkün değildir. Buna din kitaplarında "Hak ile Batılın arasında meydana gelen savaş" denir...
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 125

Baskı Yılı: 2013


Dili: Türkçe
Yayınevi: Çelik Yayınevi
Katkıda Bulunanlar
Yazar:Muhammed Mahmud es-Savvaf
Tercüme:Ramazan Nazlı

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.