idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 7 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (1)
  • Soru ve Cevap (0)
Ars Su Arıtma Sebil Üstü Damacana Aparatı Tam Set 5 m Hortumlu Kırılmaz KIRILMAZ SEBİL ÜSTÜ DAMACANA APARATIÜRÜNÜN BÜTÜN PARÇALARI TARAFIMIZCA ÜRETİLMEKTEDİR. 8 LİTRE HAZNELİ MODEL SEBİLÜSTÜ DAMACANA APARATI TAM SET KUTUSU İÇİNDEKİ MALZEMELER:1-8 LİTRE KAPASİTELİ PP MALZEMEDEN MAMÜL GIDAYA UYGUN KIRILMAZ SU MAVİSİ RENGİNDE ŞEFFAF FANUS2-FANUS KAPAĞI PP MALZEMEDEN MAMÜL GIDAYA UYGUN KIRILMAZ BEYAZ RENK 3- HAT ALMAK İÇİN " T'' FİTTİNG 4- HORTUM BAĞLANTI DİRSEĞİ " L" FİTTİNG5- ALT ŞAMANDIRA GIDAYA UYGUN6-ÜST ŞAMADIRA GIDAYA UYGUN 7- 5 METRE 6 MM BAĞLANTI HORTUMU8-ARA VANA 6 MM (EMNİYET İÇİN) Sebil aparatı ile Reverse Osmos Su Arıtma cihazlarınızı sebilinize entegre edebilirsiniz. Tüm marka ve model sebillere ve su arıtma cihazlarına uyumludur. Montajı Kolaydır. KOLİ BOYUTLARI 27CM X 27CM X 24CM 4 DESİDİR.

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.