idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (1)
  • Soru ve Cevap (0)

Araştırma ve Geliştirme (Ar-Ge) faaliyetleri son yıllarda devletler için ekonomik büyüme ve bağımsızlığın aracı, şirketler için de rekabetçiliğin ve sürdürülebilir büyümenin temel şartı olmaya başlamıştır. Türkiye’deki kamu ve özel sektör aktörleri de bu değişime ayak uydurarak Ar-Ge faaliyetlerini arttırmaya çalışmaktadır.

Ne var ki Türkiye’deki Ar-Ge faaliyetlerinin yüksek verimle gerçekleştiğini ve istenilen başarıların elde edildiğini söylemek şimdilik mümkün görünmemektedir. Arzulanan hedeflere ulaşılması için söz konusu faaliyetler belirli bir metodolojiye kavuşmalı, sistemleşmeli ve kurumsallaşmalıdır. Bu nedenle akademik birikimden yararlanarak öncelikle ilgili kavramlarda bir anlayış birliğine ulaşmalı, ardından da pratik sahanın gerçeklerine uygun modeller geliştirilmelidir. Dr. Ömer Özdinç, bu ihtiyaçlara cevap vermek üzere profesyonel hayatta 15 yıllık Ar-Ge ve inovasyon alanlarında edindiği tecrübeleri akademik araştırmalarla besleyerek bu çalışmayı kaleme almıştır.

Elinizdeki bu kitap, Ar-Ge faaliyetleri yürütücü ve yöneticileri, akademisyenler, teşvik politikası geliştiren kamu mensupları, araştırmacılar ve Ar-Ge kariyeri düşünenler için bir başvuru kaynağı niteliğindedir.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.