product image
Apple
(0 yorum)
Satıcı: idefix (4.1)
Tek Çekim x 5879 TL = 5879 TL
14 Aralık Perşembe kargoda
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Genel Özellikler

Apple TV 4K (3. nesil), TV’nin en iyilerini en sevdiğiniz Apple aygıtları ve servisleriyle bir araya getiriyor. 4K Dolby Vision, HDR10+ ve Dolby Atmos özellikleri sayesinde, gerçek bir sinema deneyimini ekranınıza taşıyor.

Birlikte verilen USB-C bağlantı noktalı Apple TV Remote (3. nesil), dokunmatik özellikli tıklama yüzeyini kullanarak Apple TV 4K’nın kolayca kontrol edilmesini sağlıyor. Apple TV 4K bir akıllı ana hub olarak da çalışarak, sevdiğiniz tüm akıllı ev aksesuarlarını bağlamanıza ve kontrol etmenize imkan veriyor.

Apple TV 4K (Wi-Fi) modeli 64 GB depolama alanıyla, Apple TV 4K (Wi-Fi + Ethernet) modeli ise 128
GB depolama alanı ve Thread ağ desteğiyle sunulur.

 

Kutunun İçindekiler

Apple TV 4K
Apple TV Remote
Güç Kablosu

(HDMI ve USB-C kabloları ayrı satılır)

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.

5.879,00 TL