Q27G42ZE 27" 0.3 ms 2K IPS 260 Hz Oyuncu Monitörü
AOC Q27G42ZE 27" 0.3 ms 2K IPS 260 Hz Oyuncu Monitörü
Sepette İndirim
9.799,00 TL9.998,98 TL
  • Soru ve Cevap (0)
SADECE GERÇEK CESURLAR İÇİN
Akıcı ve hassas bir oyun deneyimi için 240 Hz yenileme hızı (260 Hz OC), 1 ms GtG ve AdaptiveSync özelliklerine sahip 27 inç QHD Fast IPS monitör ile oyunlara hükmedin
Q27G42ZE, yıldırım hızında 240Hz yenileme oranları (260Hz OC), 1ms GtG ve ultra duyarlı bir oyun deneyimi için düşük giriş gecikmesi sunar. Hızlı IPS paneli keskin görseller sağlarken AdaptiveSync ve HDR10 netliği ve akıcılığı artırır. eSpor için tasarlanan sabit tabanı, yoğun maçlar için sağlam bir altyapı sağlar.
QHD çözünürlük
240Hz Yenileme Hızı
240Hz, en üst düzey GPU'ları tam olarak devreye sokarak ekranınızda benzeri görülmemiş bir görüntü akışkanlığı sağlıyor. Her ayrıntının en belirgin şekilde odak noktaya getirildiği ve her hareketin kristal netliğinde gösterildiği bu ekranda, reaksiyonlarınızı hareketle bir bütün halinde hissedin ve oyun becerinizi yükseltin.