idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 7 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Sık sık endişeler ve kaygılar tarafından mı sıkıştırılıyorsunuz? Kaygılı hislerinizi anlamak ve yönetmek için yollar mı arıyorsunuz? Anksiyete El Kitabım, kaygıyı yenme yolculuğunuzda sizi yönlendirmek için burada.
Kaygı, insan olmanın bir parçasıdır ve bu kapsamlı rehber, kaygılarınızı tanımanıza, anlamanıza ve üstesinden gelmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Kendi kaygılarıyla yüzleşmiş bir üniversite öğrencisiyle birlikte yazılan Anksiyete El Kitabım, deneyimlerinize doğrudan hitap eden samimi içgörüler ve anlaşılır öneriler sunar.
Bu rehberde, kaygının birçok insanın karşılaştığı yaygın bir duygu olduğunu keşfedeceksiniz. Kendi kaygınızın karmaşıklıklarına dalarak, sizi geri tutabilecek kalıpları nasıl sorgulayacağınızı öğreneceksiniz. 
Uykusuzluk sorunlarıyla mı boğuşuyorsunuz, sınav stresi mi yaşıyorsunuz, hayatın yeni aşamalarına geçiş mi yapıyorsunuz veya ek destek mi arıyorsunuz? Bu rehber, bunların hepsi için yanınızda. Her bölüm, kaygının getirdiği zorlukları aşmanıza yardımcı olacak pratik içgörüler ve uygulanabilir adımlar sunuyor.
Kendinizi kaygınızın kontrolünü ele alabilecek bilgi ve becerilerle donatın. Bu kitap, güvendiğiniz bir yol arkadaşınız, kaygının pençesinden kurtulup özgürce yaşamanız için sizi yetkilendirecek bir kaynaktır. Daha özgüvenli ve dirençli bir size doğru olan yolculuğu kucaklayın.
Unutmayın, korkularınızdan daha güçlüsünüz.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Katkıda Bulunanlar
Yazar:Bridie Gallagher
Çevirmen:Nurşen Erdoğan

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.