idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)
yin Üzerinde yer alan düğmeleri sayesinde çalışma hızını değiştirebilirsiniz. Bu sayede farklı hamurlar üzerinde çalışabilirsiniz. Hamurlar kıvamına kavuştuktan sonrası tamamen size kalmaktadır. Kısa süre içinde pişirme işlemine başlayabilirsiniz. Kullanışlı Aparatların Etkisi Ankarsrum mutfak şefi içinde yer alan aparatlar sayesinde farklı yoğunlukta hamurlarla çalışabilirsiniz. D iğer aparatları kullanarak hamuru kaptan rahatça almanız mümkündür. Profesyonellere Yakışacak Özellikler Restoran, kafe ve pastane gibi yerlerin mutfaklarında kullanılabilir. Gün içerisinde uzun süre boyunca işini yapabilecek durumdadır. Bu sayede pek çok kişinin işini kolaylaştırır. Teknik Ozellikler Güç: 1500 watt (2 Yükseklik: 360 mm Genişlik: 268 mm Derinlik: 400 mm Kapasite: 7 Litre Hamur Kapasite: 5 Kg. Ağırlık: 8.6 Kg. Çıkarılabilir güç kablosu Alüminyum döküm gövde Kademeli hız kontrolü 0 - 12 dk. Zaman ayarı El Yapımı, Ev Yapımı..... Ankarsrum Mutfak Şefinin Üretimi 1940 Yılında Başladı. Ürünler Ankarsrum Fabrikasında El Yapımı OlarakÜretilmektedir. Tüm Ankarsrum Stand Mikserler Mutfaktaki Çalışma Verimliliğinizi Arttıracak Şekilde Tasarlanmıştır. ÖDÜLLER Plus X Award Bu ödül yaşam tarzı ve teknoloji dallarında Dünyanın en büyük yenilikçilik ödülüdür, bu ödül ile ürün kalitesindeki kusursuzluk belgelendirilir. Kitchen İnnovation Bu ödül mutfak alanındaki yenilikçilik ödülüdür. Bu ödül tüketicilerin seçim ve yorumlarıyla sahibini bulur. Ankarsrum fonksiyonellik, yenilikçilik, verimlilik, tasarım ve sürdürülebilirlik gibi dallarda "en iyinin en iyisi" olarak ödüllendirilmiştir.

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.