product image
Cinius Yayinevi
(0 yorum)
Satıcı: idefix (4.1)
Tek Çekim x 41.65 TL = 41.65 TL
11 Aralık Pazartesi kargoda
Kitap Formatı
Ürünün Kampanyaları
discount400 TL Üzeri Kitaplarda Geçerli Sepette 40 TL İndirim
Kitap FormatıCiltsiz
Basım DiliTürkçe
İlk Baskı Yılı2023
Hamur Kalitesi2. Hamur
Baskı Sayısı1. Basım
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Günümüzde hemen hemen girmediği alanın kalmadığı Yapay Zeka sürekli gündemdedir. Ancak bu gelişim ya da ilerleme ya belli bir yerde kalacak ya da o noktadan sonra belirsiz olacaktır. Bu anlamda Yapay Zeka sınırlarını zorlayıp Evrensel olsa bile bu bazdan daha ileri gidemeyecektir. Oysa bütün Paralel Evrenler'in ve Evrenler Arası Bölge'nin daha ötesi/ilerisi vardır. İşte bu Bütüncül Hacim Gerçek Zekanın başladığı yerdir ve Gerçek Zeka'yı içerir/barındırır. Bilim ve teknoloji anlamında söz konusu olan bu Bütüncül Bölge/Hacme ulaşmadan 'zeka' anlamında yapılan ve yapılacak çalışmalar gelecekte belli sınırların dışına çıkamayacaktır.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.

41,65 TL