idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
 • Ürün Açıklaması
 • Ürünün Özellikleri
 • Kampanyalar
 • İptal İade Koşulları
 • Taksit Bilgileri
 • Ürün Değerlendirmeleri (0)
 • Soru ve Cevap (0)

AmScope B120C Siedentopf Binocular Compound Microscope, 40X-2500X Magnification, Brightfield, LED Illumination, Abbe Condenser, Double-Layer Mechanical Stage

-

AmScope B120C Siedentopf Binoküler Bileşik Mikroskop

Tanım:

B120C binoküler bileşik mikroskop, öğretim gösterileri, klinik muayeneler ve laboratuvar uygulamaları için tasarlanmıştır. Tıp fakültesindekiler veya biyoloji ana dalları da dahil olmak üzere öğretmenler ve öğrenciler için ideal bir mikroskoptur. Geliştirilmiş LED aydınlatma, değiştirilebilir kondansatör ve Siedentopf kafa ayarları gibi, sınıfındaki diğer mikroskoplara kıyasla işlevsellikte bir dizi gelişmeye sahiptir. Sabit veya canlı hücreleri, bakterileri, bitkileri ve toprağı veya su örneklerini incelemek için mikroskobu kullanın.

Mikroskobu izleme rahatınıza göre özelleştirmek için oküler aralığı, hassas bir Siedentopf mekanizması kullanılarak kolayca ayarlanabilir. Asimetriyi telafi etmek için sol oküler tüpte bir diyoptri mevcuttur ve oküler tüpler, boynu zorlamadan rahat bir şekilde oturma pozisyonuna uyum sağlamak için 30° açılıdır. Genel optik büyütmeyi artırmak için çeşitli okülerler kullanılabilir.

Geniş büyütme aralığına anında erişim için dönen bir tarete monte edilmiş dört adet yüksek kaliteli objektif lens sağlanmıştır. Ek 25X göz mercekleri, maksimum büyütmeyi 2500X'e çıkarır ve 6 farklı büyütme seviyesi sağlar. Yüksek kaliteli lensler, çözünürlüğü ve renk doğruluğunu iyileştirmek için akromatik olarak düzeltilmiştir.

2 katmanlı mekanik tabla, numune taşıyıcıların incelenmesi için düzgün ve hassas hareket sağlar. Sahnenin düşük konumlu kontrolleri, kolaylaştırılmış bir iş akışı için koaksiyel odak düğmelerinin yakınına uygun bir şekilde yerleştirilmiştir. Numune taşıyıcıları incelemek, herhangi bir beceri düzeyindeki kullanıcılar için sezgisel ve kesindir.

LED alt sahne aydınlatması serin, enerji tasarruflu aydınlatma sağlar. Işık kaynağı, görüntüleme için doğal renkler üretmek üzere gün ışığı dengelidir. Özel olarak geliştirilmiş fly-eye lensimiz ile, kontrastı ve çözünürlüğü iyileştirmek için ışık maksimum parlaklıkta eşit olarak dağıtılır.

-

Özellikler:

 • Eğitim, klinikler ve veterinerler ve giriş seviyesi araştırmalar için profesyonel bir biyolojik mikroskop

 • Sabit ve canlı hücreler, bakteriler ve daha fazlası dahil olmak üzere geniş bir numune yelpazesini görüntülemek için 40X'ten 2500X'e kadar 6 geniş alan büyütme seviyesine genişletildi

 • Dürbün başlığı, gelişmiş ayar özellikleriyle esneklik ve rahatlık sağlar.

 • Parlak, gün ışığı dengeli LED aydınlatma, gelişmiş tekdüzelik ve kontrast için özel fly-eye lensimizi kullanır.

 • Mekanik sahne, kullanımı kolay hassas kontrollerle tam bir hareket aralığı sağlar.

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.