idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 7 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Yazarımız, 01.05.1982 tarihinde Konya Kulu da doğmuştur. İlköğretim, Or­taokul ve Lise eğitimini Ankara da tamam­lamıştır. Süleyman Demirel Üniversitesi İİBF Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişki­ler Bölümünü bitiren yazarımız; Yüksek Li­sans eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi, Cumhuriyet Tarihi Atatürk İlke ve İnkılapları “Demokrat Parti’nin 1950-1960 Yılları Ara­sında Uyguladığı Siyasi Politikaların Türk Demokrasisine Yansımaları” Tez konusu ile yapmıştır. 2014 Yerel seçimlerde AK Parti Etimesgut Belediye Başkanı Aday Adayı olan yazarımız; Başbakanlık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Genel Müdürlüğünde başladığı me­muriyetini, Halen Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığında Şube Müdür olarak görev yapmaktadır. Yazarımız evli olup bir kız ,bir erkek babasıdır. Yazarımız “Aliya İzzetbegovinç’in Bilge Liderliği, İslam Kültürü ve Medeniyeti” isimli kitabının dışında “Demokrat Parti Dönemi ve Türk Siyaseti (1946-1960) isimli bir kitabı daha bulunmaktadır.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.