Q1DP-400K Otomatik Şamandıralı Dalgıç Su Pompası 400 Watt
Akyol Garden Q1DP-400K Otomatik Şamandıralı Dalgıç Su Pompası 400 Watt
Sepette İndirim
3.682,20 TL3.876,00 TL
  • Soru ve Cevap (0)
Özellikleri
Model: Akyol Q1DP-400K
Voltaj: 220 V
Frekans: 50 Hz
Güç: 400 W
Maks. Taşıma Kapasitesi: 7500 l/s
Maks. Su Basma Yülsekliği: 5 m
Maks. Su Altı Derinliği: 5 m
Kablo Uzunluğu: 5 m
Partikül Kapasitesi: 16 mm
TEMİZ SU KULLANIMINA UYGUNDUR
AKYOL ŞAMANDIRALI DALGIÇ SU POMPASI
SUYU HIZLI BİR ŞEKİLDE POMPALAMAK, TAHLİYE ETMEK VEYA AKTARMAK İÇİN ÇOK UYGUNDUR.
5 METRELİK KABLOSU SAYESİNDE ÜRÜNÜ PRATİK BİR ŞEKİLDE KULLABİLİRSİNİZ.
ŞAMANDIRALI ANAHTAR OTOMATİK ÇALIŞMAYI VE DURMAYI SAĞLAR.
16 MM (5/8 İNÇ), 19 MM (3/4 İNÇ) VE 25 MM (1 İNÇ) HORTUMLAR POMPAYA BAĞLANABİLİR.