idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Değerli okurlarım. Lütfen empati yapın. Kendinizi engelli insanların yerine koyun. Onların yaşadığı korkuları, güvensizlikleri, hayal kırıklıklarını ve depresyonları anlamaya çalışın. Onlara yardımcı olup hayatlarını kolaylaştırın. Ne siz onlara kötü davranın ne de bir başkasına izin verin… Onların, topal, çolak, ahraz, kör, sağır ve geri zekalı diye alaya alınmasına müsaade etmeyin. Onların da bizler gibi normal yaşamaya hakkı olduğunu unutmayın.

Roman Hakkında
Ünlü yazarımız Peyami Safa, “Güzel düşüncenin meyvesi de güzel olur.” demiş. Ne güzel demiş. Bu romanımda dört engelli gencin akıllarını kullanıp engelleri nasıl yendiklerini okuyacaksınız. Engelli ve engelli insanlar bu kadarını başarıyorsa, biz sapasağlam kişiler neler yapmayız, diye düşüneceksiniz. Hayatınızı kolaylaştıracak birçok buluşa imza atacaksınız. Aklını ve iradesini iyi kullanana, talihin de yardım ettiğine tanık olacaksınız.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.