product image
Ladin Yayınları
(0 yorum)
Satıcı: idefix (4.1)
Tek Çekim x 24 TL = 24 TL
04 Aralık Pazartesi kargoda
Kitap Formatı
Ürünün Kampanyaları
discount400 TL Üzeri Kitaplarda Geçerli Sepette 40 TL İndirim
Kitap FormatıCiltsiz
Basım DiliTürkçe
İlk Baskı Yılı2021
Hamur Kalitesi1. Hamur
Baskı Sayısı1. Basım
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

“En zoru da söze başlayabilmek aslında. Tamamıyla dürüst olmak, yaşadıklarımı olduğu gibi aktarmak için kendimi günlerdir hazırlıyorum, umarım bunu başarabilirim. Bir yabancıya tüm bunları anlatacak olmama bir anlam verilmez belki fakat başımdan geçen bu olayı düşünmediğim tek bir gün, tek bir saat bile yok. Tüm yaşamım boyunca hayatımdaki tek bir zamana, tek bir güne kilitlenip kalmak gerçekten dayanılmaz bir durum çünkü anlatmak istediğim her şey yirmi beş yıllık hayatımın sadece yirmi dört saatini kapsıyor. Hiçbir zaman unutamayacağım hayatımın hikâyesine babasına âşık bir kız çocuğu edasıyla başlıyorum...”
Yazacağım zaman elime kâğıt ve kalemimi alıyorum, sözcükler kendiliğinden diziliyor sıraya, uyum ve ahenk içinde. Lakin bir gün o ahengin bozulup rotasının başka yöne çevrileceğini nereden bilebilirdim? Sevgili Okur! Yaşam, bir döngü içinde; asla durmayan bir döngü. Her insan için farklı hikâyeler oluşturan bir döngü bu. Birçok insanın yaşam döngüsünün içinde büyük ya da küçük dönüm noktaları vardır. Benim de dönüm noktam var tabii ki hatta senin de. Hayatımızı zehir zemberek mesken tutan, bir limandan diğer limana savuran fakat nihayetinde hayatımızdaki güzel pencereleri zuhur ettiren dönüm noktaları. Hatırımızdan hiç silinmeyen, büyüsek de hep taze kalan dönüm noktaları. Buna da aklımdaki “Akıl Panosu” diyordum.
Ve Sevgili Okurlarımız, bu “Akıl Panosu” sizi, aklınızın derinliklerinde yüzerken sıcacık saracak...

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.

24,00 TL