idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Akaryakıt sektörü, akaryakıt ana dağıtım işletmeleri ve akaryakıt istasyonları, ülkemizde yarattıkları istihdam ve sağladıkları vergi ile ekonomi için yadsınamayacak büyüklüktedir. Öte yandan bu tür işletmelere yapılan yatırımlar büyük ölçekte olup, hem kamu hem yatırımcı hem de çalışanlar açısından son derece önemlidir. Bu gibi büyük yatırım gerektiren işletmelerin rekabet ortamında varlıklarını sürdürebilmeleri ve başarılarını devam ettirebilmeleri için iyi bir muhasebe sistemine sahip olmaları ve performans yönetimine daha fazla önem vermeleri gerekmektedir. Bu tür işletme sahiplerinin ve profesyonel yöneticilerinin de faydalanabileceği bu kitapta, temel kavramlar, ilgili mevzuat ve muhasebe sistemi açıklanarak nitel bir tespit yapılmaya çalışılmıştır. Bu çalışmayla yapılan araştırmalardan elde edilen bulguların sonuçları ve değerlendirilmesi ortaya konmuştur.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.