idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (2)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Soyumuzdan bize aktarılan duygusal etkileri, davranış kalıplarını hatta yaşam biçimlerini de sahiplendiğimizin farkında mıyız?
Aile modelleri kavramının içinde bir ailenin var oluş biçimi, kültürü, kadın ve erkek kimliklerine olan yaklaşımları, dini inanışları hatta batıl inanışları da dahil birçok konu yer alır. Bunlar büyük şeylerdir. Ancak bir de küçük şeyler vardır. Çok küçük… Her gün olan, zaten hep olan şeyler. Bunlar öyle normalleşirler ki aslında anormal olduklarını hiçbir zaman fark etmeyiz oysa her biri hayat hikayemizde dramatik önem taşır:
“Biz”
“Ben de…”
“Annem de…”
“Babam yüzünden…”
“Annemle babam bize…”
“Babam bize daima … derdi.”
“Ben de böyle biri olmak istiyorum.”
“Babam pasifti; annem ise daima baskın biriydi.”
Meltem Reyhan, daha önce yayımladığı Rüya, Sırlar Bohçası, Niyet Defteri, Para Ne Söyler Biz Ne Anlarız gibi çok satan kitaplarında olduğu gibi Aile Modelleri’nde de hem hayatın gizemli dinamiklerini görünür kılıyor hem de okurlarına kendi yaşamlarının karanlık köşelerini aydınlatmaları için farklı bir perspektif sunuyor. 
2021 yılında bir cep kitabı olarak yayımlanan Aile Modelleri, genişletilmiş içeriği ve vaka örneklerinin derlendiği yeni bölümleriyle bir kez daha okurlarıyla buluşuyor. 

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.