idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Kedi ve Fare Düeti son buluyor...

ElmasÖlüm yanımda yürüyor, ama Azrail benim dengim bile değil.İnsan kılığına girmiş canavarlarla ve göründükleri gibi olmayan insanlarla bu dünyada kapana kısıldım.Beni sonsuza kadar tutamayacaklar.Dönüştüğüm kişiyi artık tanıyamıyorum.Geceleri beni avlayan canavara, geri dönmenin yolunu bulmak için savaşıyorum.Bana elmas diyorlar...Ama onlar sadece bir ölüm meleği yarattılar.AvcıBen bir avcı olarak doğdum. Kemiklerime işlemiş acımasızlıkla.Benim olan, bir gece de benden çalındığındacanavarı daha fazla zapt edemeyeceğimi anladım.Onu bulmak için bu dünyayı parçalara ayırdığımda, yerler kanla boyanacak.Onu, ait olduğu yere geri getireceğim.Kimse gazabımdan kaçamayacak, Özellikle de bana ihanet edenler.

 

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.