16GB 5600Mhz DDR5 CL46 Kutulu PC Bellek (AD5U560016G-S)
Adata 16GB 5600Mhz DDR5 CL46 Kutulu PC Bellek (AD5U560016G-S)
Sepette İndirim
9.116,92 TL9.209,01 TL
  • Soru ve Cevap (0)
Marka / Model ADATA DDR5 PC RAM (AD5U560016G-S)
Ürün Tipi Masaüstü Bellek (UDIMM)
Kapasite 16 GB
Bellek Tipi DDR5
Frekans (Hız) 5600 MHz
Zamanlamalar (CL) CL46
Voltaj 1.1V
Form Faktör UDIMM (288 pin)
Uyumluluk DDR5 destekli masaüstü sistemler
Paket İçeriği Tek modül (1x16 GB) – kutulu
Garanti 2 Yıl ADATA Türkiye Garantili
Avantajları 5600 MHz hız ile yüksek performans; CL46 gecikme ile dengeli kullanım; düşük voltaj (1.1V) ile enerji verimliliği; 16GB kapasite ile çoklu görev ve günlük kullanım için ideal