Acer Nitro V 16S Ai ANV16S-61 Amd Ryzen 7-260 16GB 512GB SSD RTX5060 Gddr7 Freedos 16" Wqxga Qhd+ 180Hz
Ürün Özellikleri
Ram (Sistem Belleği)
16 GB
SSD Kapasitesi
512 GB
İşletim Sistemi
Free Dos (İşletim Sistemi Yok)
Çözünürlük
2560 x 1600
Şarjlı Kullanım Süresi
4-6 Saat
Kullanım Amacı
Oyun
İşlemci Tipi
AMD Ryzen AI 7
Ekran Kartı Tipi
Harici
Ekran Kartı
Nvidia GeForce RTX 5060
Ekran Boyutu
16 inç
Cihaz Ağırlığı
2 - 4 kg
Ekran Yenileme Hızı
180 Hz
Ekran Kartı Hafızası
8 GB
İşlemci Modeli
260
İşlemci Çekirdek Sayısı
8
İşlemci Nesli
Belirtilmemiş
Hard Disk Kapasitesi
HDD Yok
Dokunmatik Ekran
Yok
Panel Tipi
IPS
Çözünürlük Standartı
WQXGA
Ram (Sistem Belleği) Tipi
DDR5
Garanti Tipi
ACER Türkiye Garantili
Bağlantılar
USB - Bluetooth - HDMI
Ekran Kartı Bellek Tipi
GDDR7
Temel İşlemci Hızı (GHz)
3.2
Klavye
Q Türkçe (Aydınlatmalı)
Maksimum İşlemci Hızı (GHz)
4.6
Garanti Süresi
2 Yıl
Renk
Siyah
Ekran Kartı Gücü
85W
Menşei
CN
Herkes İçin Üst Düzey AI
Windows 11 Home
İşletim Sistemi
Maksimum
AMD Ryzen™ AI 9 365
İşlemci
Maksimum
50 TOPS
Yapay zeka motoru
10 Çekirdek, 16 İş Parçacığı
24 MB Önbellek
Çığır Açıcı AI PC Deneyimleri
Ezber Bozan Cihaz
GeForce RTX 50 Serisi Dizüstü Bilgisayarlar
NVIDIA Blackwell ve yapay zeka ile desteklenir
Maksimum NVIDIA®
GEFORCE RTX™ 5070
Dizüstü Bilgisayar GPU'su
(798 AI TOPS)
85 W MGP
Dynamic Boost ile
5. NESİL TENSOR ÇEKİRDEKLERİ
Maksimum Yapay Zeka Performansı
FP4 ve DLSS 4 ile
OLAĞANÜSTÜ HIZ. ÜSTÜN GÖRSELLER. YAPAY ZEKA DESTEĞİ.
EZBER BOZAN GERÇEKÇİLİK
IŞIK HIZINDA MÜCADELE EDİN
NVIDIA DÜNYANIN YAPAY ZEKASINA GÜÇ SAĞLAR. KULLANDIĞINIZ YAPAY ZEKA DA BUNA DAHİL.
OPTİMİZE GÜÇ VE PERFORMANS
Etkileyici Görsel Deneyim
Maksimum 16 inç, 16:10
WQXGA
2560 X 1600 Ekran
180 Hz
Yenileme Hızı
400 NİT'e varan
sRGB %100
Geniş Renk Gamı
İnce Yapısıyla Harekete Hazır.
19,9 mm'den ince kasayla özgürce hareket edin. Metal üst ve alt kapaklar, 4 bölgeli RGB klavye ve temiz tasarım, hareket halindeyken kullanım için hazırlanmıştır.
Özel Olarak Geliştirilen Hassas Soğutma
Gelişmiş Özelliklere Sahip Sorunsuz Bağlantı Seçenekleri
NitroSense ve Experience Zone ile Gelişmiş Yapay Zeka Kontrolü
Acer ProCam™
Acer ProCam, oyun sırasındaki önemli anları otomatik olarak tanır ve kaydeder.
Acer PurifiedView™
Acer PurifiedVoice™ 2.0
Yeni Favori Oyununuzu Keşfedin
Acer Nitro V 16S Ai ANV16S-61 Amd Ryzen 7-260 16GB 512GB SSD RTX5060 Gddr7 Freedos 16" Wqxga Qhd+ 180Hz EAN: 4711474635570