Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Üniversitelerde Hizmet Kalitesi İle Öğrenci Memnuniyetinin Sadakat ve Tavsiye Etme Niyetine Etkisi Kitap Açıklaması

 

Araştırmanın ortaya çıkmasında, şekillenmesinde ve sonuçlandırılmasında desteğini esirgemeyen, görüş ve önerileriyle çalışmalarıma yön veren, kendilerinden çok şey öğrendiğin kıymetli danışmanlarım Prof. Dr. A.Azmi YETİM ve Prof. Dr. Erkan Faruk ŞİRİN'e sonsuz saygı, sevgi ve teşekkürlerimi sunarım.

Tez çalışması boyunca beni yönlendiren ve değerli görüşleriyle uygulamaların şekillenmesine yardımcı olan değerli hocam Doç. Dr. Erhan DEVRİLMEZ'e teşekkürlerimi sunarım. Tez savunma aşamasında kıymetli görüşleri ile katkıda bulunan değerli hocalarım Prof. Dr. Mehmet Settar KOÇAK, Dr. Öğr. Üyesi Fatih YENEL ve Prof. Dr. Ekrem Levent İLHAN' a teşekkürlerimi sunarım. Araştırmanın uygulamalarını gerçekleştirdiğim Spor Bilimleri Fakültelerinde gerekli desteği sağlayan ve kolaylık gösteren Fakülte dekanlarına, Öğretim Elemanı hocalarıma ve anket sorularına cevap vererek katılan öğrencilere teşekkürü bir borç bilirim.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.