37,25 TL
Standart Teslimat : 23 Mayıs - 26 Mayıs
100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Şirket Organizasyonu ve Site Yönetimi Planı Kitap Açıklaması

 

İnşaat şirketlerinin organizasyonları bir takım halinde çalışmayı sağladığı zaman çok verimli bir şirket ortaya çıkabilir. Birbirine iyi uyan ve anlaşmaya yatkın kişiler bulmak için organizasyon şeması, görev, yetki ve sorumluluk tarifi takımın prensiplerine uygun bir şekilde hazırlanmalı. Şirketin büyümesi ancak yetki devri ile sağlanacağı için takım elemanlarının çok güvenilir kişilerden oluşması gerekir. Mevcut şirketlerde de zaman içinde yıpranan organizasyonun baştan yapılandırılıp teknolojik ve sosyal gelişmelere ve zamanın prensiplerine uygun bir şekilde çalışır hale getirilmesi hayati olur.

İnşaat şirketinin geliştirdiği projelerde oturanların evlerinde huzurlu yaşamalarını sağlamak müşteri memnuniyetiyle yeni projeler yapıp satmayı kolaylaştırır, bunun için site yaşamının inceliklerine uyumlu ve her türlü çözümler getiren bir site yönetim planının hazırlanması gerekir. Bütün bu çözümleri bu kitapta bulacaksınız.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.