Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

İnsanın Sevgi Yolu Kitap Açıklaması

 

Nursen Alıç’ın merakla beklenen yeni kitabı yayımlandı. “İnsanın Sevgi Yolu” adını taşıyan kitap, bir anlamda yaşam kılavuzu kabul edilebilecek nitelikte.

Yazar, daha önce yayımlanan “Merdüm” adlı eserinin devamı niteliğinde olan “İnsanın Sevgi Yolu” kitabında hayatın şifrelerinin, kim olduğumuz sorusunda gizli olduğuna vurgu yapıyor. Kent hafızası ve kişisel gelişim yayınlarıyla bilinen K-İletişim Yayınları’ndan çıkan kitabın genel yayın yönetmenliğini Kadir Toprakkaya, editörlüğünü ise Zehra Emre yaptı.

Yarı Ölü Bir Yaşam Sürmeye Devam Mı Edeceksiniz?

Kitabın önsözünde “Benim çabam; özgür, bilinçli, sorumlu, kendi iç dünyasında huzurlu ve bu değerlere göre yaşayan, başkalarının amaçları ile değil, kendi hayat felsefesi ile bütünleşmiş insanı ortaya çıkarmaktır” diyen Nursen Alıç; “Hayatın en büyük esrarı gerçekte ‘kim’ olduğumuzdur. Hayat size düşündüğünüzden de iyisini sunmaya hazır iken, yarı ölü bir yaşam sürmeye devam mı edeceksiniz? Gerçek yaşamı seçebilirsiniz” mesajı veriyor. Alıç, kitabın arka kapağında ise şu ifadelere yer veriyor:

Deneyerek öğrenilir hayat, sevgi ve cesaretle yaşanır

“Hayat bize, nerede ve ne zaman biteceğini bilmediğimiz bir yol gibi görünebilir. Bilmediğimiz bir yolda olmamız, kaybolduğumuz anlamına gelmez. Belki de olmamız gereken yerdeyiz ve huzurlu, mutlu, eğlenceli bir yolculuk bizi bekliyordur. Deneyerek öğrenilir hayat, sevgi ve cesaretle yaşanır. Hayata ve hayatın bize sunduklarına sonsuz sevgi, güven ve inançla sarılırsak, yolumuz açık ve aydınlık olacaktır. Bu kitap, ‘insan’ ve ‘insan olmak’ arasındaki farkı anlatırken, okuruna yolunun ve yolculuğunun neresinde olduğunu anlamasına yardımcı olacaktır.”

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.