31,95 TL
Standart Teslimat : 07 Temmuz - 10 Temmuz
100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

İlanat-ı Fenni: Modern Reklamcılık Kitap Açıklaması

 

Türkiye'de reklamın gelişim seyrinde temel bir basamak İlanat-ı Fenni; Türkiye'nin ilk reklam kitabı. Reklam derslerinde okutulmuş ilk kitap. Modern reklamcılığın gelişim hikayesi için ilk kaynak.

Reklamı ve reklamın hikayesini İlanat-ı Fenni'den izlemek, hem dönemin iktisadi ve ticari hayatını gözlemlemek hem reklama farklı ve öğretici bir pencereden bakmak demektir. İlanat-ı Fenni, bugüne nasıl gelindiğini anlamak ve reklam tarihiyle ilgili ihtisas çalışmaları yapmak için de son derece değerli bir eser.

İlanat-ı Fenni'yi oluşturan bölümlere bakıldığında, reklam ile ilgili bir dizi temel bilginin sanki bugün yazılmış gibi taze olduğu görülecektir.

İlanat-ı Fenni, reklam konusunda bilgi edinmek, dönemin dil zevkine tanıklık etmek isteyenler için bulunmaz bir başvuru kitabı.

İlanat-ı Fenni, kısacası, reklamda dünden bugüne yaşanan değişim/dönüşümün izini sürmek ve atılmış adımlardan istifade etmek isteyenler için vazgeçilmez bir temel eser.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.