31,2 TL
Standart Teslimat : 22 Ağustos - 25 Ağustos
150 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Yaşam Terapisi Kitap Açıklaması

 

Aradığını bulduğun yerdesin.

O, diğerlerinde gördüğü iyiliğin, kötülüğün, güzelliğin, çirkinliğin, korkunun, sevginin, zenginliğin, fakirliğin bastırdığı bilincinin derinlerinden gelen kendi yansıması olduğunu anlamıştı. O, tüm yansımalarını sahiplenerek, kendisinin bu dünyada en iyi versiyonunu oluşturacağına dair söz vermişti. O, kendi bilincini dünyaya yansıttığını anlayıp, karanlık dünyasını aydınlatmayı seçmişti. O, giderek içinde daha da büyüyen yalnızlık hissinden ve dinmek bilmeyen sessiz çığlıklarından özgürleşmişti. O, bundan sonraki yaşamını, her şeyde Yaradan’ın aşkını hissederek, tutkuyla ve tereddüt etmeden istediği gibi yaşamaya adamıştı. O, kendisindeki kötülüğü, diğerindeki iyiliği kabul ederek içindeki savaşı durdurabileceğini anlamıştı. O, ışığına ve gölgesine sahip çıkabilecek kadar yürekliydi! O, öfkesinin öfkelendiği kişiden çok kendisine zarar verdiğini kavramıştı. O, önce içindeki sonra da tüm dünyadaki savaşı durduracağına inandığı bu kitaptaki bilgileri yaymaya kendisini adamıştı! Ve içimizden biri olan “O”, aslında hepimizin birer yansımasıydı!

Bilinçsizce merak ettiği değil, bilinçli farkındalıkla olmak istediği kişiye dönüşme cesareti gösteren tüm yüreklere...

 

 (Tanıtım Bülteninden)

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

15.05.2020

Sosyolog Bakış (kişisel Gelişim Alanında)

Hayat cesurlara torpil geçer kitabının üzerine aldım çok beğendim her iki kitapta birbirini tamamlıyor... Nefesinizi alın adımınızı atın hayat size yolunu açacaktır zaman içinde kal akışta kal iyi kötü ayrımına girip yargılama en önemlisi kendi sorumluluğunu al suçu dışarıda arama veya düşmanda arama...sevgiyle kalın Serap Balcı Antalya..

13.01.2020

Güzel bir kitap

Güzel bir kitap insanın bütün geçmişinde yaptığı, yaşadığı duygu ve düşüncelerinin altında yatan sebeplerini gösteriyor.

10.12.2019

güzel kitap

okunmalı ınsanın ufku genıslıyor

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.