316,8 TL
Standart Teslimat : 23 Mart - 26 Mart
Bu üründe kargo bedava!
;

Yaralasar Serisi Seti - 4 Kitap Takım Kitap Açıklaması

 

Çağdaş edebiyatın sevilen eserlerinden olan ve Maral Atmaca’nın kaleminden çıkan Yaralasar Serisi Seti – 4 Kitap Takım, okuyucuyu uzun ve heyecanlı bir yolculuğa çıkarıyor. Fantastik ögelerle olduğu kadar polisiye ve mizahi ögeleri de bünyesinde barındıran Yaralasar Serisi Seti – 4 Kitap Takım, küçük bir çocukken yetiştirme yurdunda damgalanan Sedef’in hikâyesine odaklanıyor. O günden bu yana peşini bırakmayan talihsizlikler ve ilginç olaylarla yüzleşmesi gereken Sedef, kendini hiç ummadığı bir hayatın içerisinde buluyor. Eğer siz de Sedef’e keşif, gizem ve heyecan dolu serüveninde eşlik etmek istiyorsanız gelin Yaralasar serisinden kısaca bahsedelim.

 

"Yaralasar Serisi Seti – 4 Kitap Takım" adlı romanı neden okumalısınız?

Romanın ana karakteri Sedef, serinin başlangıç noktası olan yetiştirme yurdunda yaşıyor. Yurtta sıradan gibi görünen bir gecede Sedef de dâhil olmak üzere yirmi dokuz çocuk yarasa mührüyle damgalanıyor ve farkında olmasalar da hayatları tamamen değişiyor. Seride, damgalanan çocuklar artık birer yarasa olarak adlandırılıyor. Yıllar sonra belki de her şey yoluna girmişken damgacı geri dönüyor ve o gece damgaladığı çocukların peşine düşüyor. Damgacıya karşı kurulan ve amaçları yarasaları tehlikeden uzak tutmak olan örgüt onları eğitmek ve korumak için bir iş birliği teklifinde bulunuyor. Böylece Maral Atmaca okuyucuyu; bu işbirliğine dâhil olan Sedef için eğitimlerle, macerayla ve biraz da aşkla dolu dört romanlık uzun bir yolculuğa çıkarıyor. Yaralasar Serisi Seti – 4 Kitap Takım’da; Sedef’in yüzleşmesi gereken bir geçmiş, sorulması gereken sorular, çözülmesi gereken gizemler ve yenilmesi gereken bir düşmanla olan mücadelesine odaklanılıyor. Maral Atmaca’nın ilginç ve farklı karakterlerle zenginleştirmiş olduğu eseri Yaralasar Serisi Seti – 4 Kitap Takım'da; okuyucuyu hikâyenin içine çekecek mizah, gizem ve aşk ile harmanlanmış bir olay örgüsü sunuluyor. Anlaşılır ve sade bir üslupla kaleme alınan serinin merak unsuruyla örülmüş olan sürükleyici hikâyesi okuyucuyu etkisi altına alıyor.

 

Bunları biliyor muydunuz?

Hayatı hakkında detaylı bir bilgi bulunmayan yazarın ilk eserlerini online bir platformda yayınladığını biliyor muydunuz? Birçok okurun ilgisini çekmeyi başaran ve toplam 1728 sayfadan oluşan Yaralasar Serisi Seti - 4 Kitap Takım Ephesus Yayınları etiketiyle 2021 yılında okuyucuya sunulur.

 

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz

Maral Atmaca’nın tarzını sevdiyseniz, kendisi tarafından kaleme aldığı Ötenazi Okulu serisinin ilk romanı olan Ötenazi Okulu 1'e göz atabilirsiniz. Çağdaş edebiyatın beğenilen eserlerinden olan ve benzer türlerde yazılan Sokak Nöbetçileri, Kelebeği Öldürmek – 1 ve Ölüler Konuşamaz isimli romanları inceleyebilirsiniz.

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.