4,5/5 - 3 Kişi Yorum Yap
26,35 TL
45,0 TL %41
Standart Teslimat : 20 Eylül - 24 Eylül
50 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Yakın İlişki Kitap Açıklaması


Sanki bir şeyler olmuş da dünyanın büyüsü kaçmış gibi mi? Hayatın gerçekten 'hayat dolu', aşkın hayalini kurduğunuz kadar büyük, sevginin sınırsız ve sımsıcak, ilişkilerin yakınlık duygusuyla yaşanması için başka şeylere mi ihtiyaç var?

Belki de tek ihtiyacımız yeniden kadın ve erkek olabilmek. Cinsel özümüzü uyandırmak, içimizdeki kadın ve erkekle tanışmak. Sahip olduğumuz enerjinin Dişil ve Eril yönlerini ortaya çıkarıp hayatı zenginleştirmek ve bizi tamamlayacak olan o diğer kişiyi kendimize çekebilmek…

Dişiliğin ışık saçan çekiciliği; vahşi, hareketli, yaratıcı yönü, yaşamı yeniden üretebilme yeteneği… Eril enerjinin gücü, tutkusu, mücadele kararlılığı ve odaklanma yeteneği… Bu kitap; herkesin içinde farklı oranlarda bulunan bu enerjileri uyandırmanın, iki cins arasındaki manyetik çekimin yolunu açmanın, birlikteliklerde gerçek yakınlığı yakalamanın sırlarını veriyor ve yepyeni bir ilişki modeli sunuyor.

Kişisel gelişim ve yakın ilişkiler alanında tüm dünyada yankılar uyandıran çalışmalara imza atan terapist ve cinsel evrim uzmanı David Deida'dan; Erkekler ve kadınlar ne ister bir türlü çözemeyenlere, Kendi dişil veya eril enerjisini bastırdığı için arzuladığı tipte kadın veya erkeklerle karşılaşmayanlara, İçinde bulunduğu dünyayla, doğayla ve yaşadığı yerlerle daha ilham verici bir ilişki kurmak isteyenlere, Aşkı, sevgiyi ve cinselliği coşkuyla yaşamak isteyenlere, Benzersiz Bir Rehber…
(Tanıtım Bülteninden)

 

Puanlamalar
%66,7
%33,3
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

13.04.2021

Dişil ve Eril

2 enerjiyi de içimizde ve ilişkilerimizde nasıl dengeleyebileceğimizi anlatıyor.

10.04.2021

Dişilik hakkında

Biz kadınlara yıllarca dişiliğimizden utanmamız gerektiğini öğrettiler, herhangi bir şekilde güçlü olduğumuzu göstermek için bile eril özellikler gösterdik. Güçlü kadınların araba sürüş tarzlarına, takım elbiselerine, yürüyüşlerine, yemek yiyişlerine dahi bakarsanız zannediyorum söylemeye çalıştığımı anlarsınız. Dişiliğimizi sahiplenip, ışıldarken; ihtiyaç duyduğumuz eril enerjiyi de göz ardı etmeyeceğimiz günler diliyorum.

03.01.2021

Rehber

Erkek ve kadı olmanın özünü kavramak için harika ve sade bir rehber

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.