3,5/5 - 25 Kişi Yorum Yap
15,6 TL
26,0 TL %40
- Teslimat Seçenekleri -
Hızlı Teslimat : 01 Nisan
Standart Teslimat : 03 - 06 Nisan
Standart Teslimat’ta 100 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması

Sivil itaatsizlik anlayışının öncülerinden sayılan Amerikalı yazar, filozof ve şair Walden Gölü kıyısında, şehirden ve modern hayattan kopuk bir biçimde geçirdiği yıllara ait deneyimlerini okurlarıyla paylaşırken sosyal ve ekonomik hayata dair, bugün için bile marjinal sayılabilecek fikirlerini öne sürmekten geri durmuyor. Amerika Birleşik Devletleri'nin henüz emekleme çağında olduğu bir dönemde, sanki insanların hırslarının ve ihtiraslarının varabileceği noktayı o günde görmüşçesine, yalnızca doğanın nimetlerinden ve kişinin kendi emeğinden faydalanarak yaşayacağı bir dünya düzeni tasarlayan Thoreau aynı zamanda tasarladığı düzenin ilk uygulayıcısı. İflah olmaz bir münzevi olan Thoreau ile Walden Gölü kıyısında geçireceğiniz saatler düşünce dünyanızda yepyeni kapılar açacak.

 

 

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

 

 

 

Puanlamalar

%44
%28
%4
%16
%8
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

06.03.2019

Çeviri faciası

Tam bir çeviri faciası. Tek cümlede 3 hata görmek mümkün. Önüğne gelen kitap çeviriyor bu ülkede, herkes her işi yapıyor.

28.11.2018

İnanılmaz bir düşünce tarzı

Merak edenlere şunu söyleyebilirim ki şuan yaşadığımız toplumu eleştiren ve kendi yöntemlerini hiç sıkmadan okuyucularına anlatan iyi ki karşılamışım diyebileceğim bir kitap. Özellikle 70. sayfası iyilikle ilgili kısmı :). Bundan hoşlanırsanız Okulsuz Toplum' kitabını da önerebilirim.

20.04.2016

Yeni BASIM

Yeniden ne zaman basılacak? Tükenmiş olması çok kötü.

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız