4/5 - 75 Kişi Yorum Yap
17,5 TL
35,0 TL %50
24 Saatte Kargo!
50 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Var mısın? - Güçlü Bir Yaşam İçin Öneriler Kitap Açıklaması

“Gençliğimde gergin, stresli, mutsuz günlerim çok oldu. Kendimi suçlu hissettiğim, değersiz gördüğüm dönemler yaşadım. Şimdi hayatım anlamlı, coşkulu ve şükür duygusuyla dopdolu... Neden? İçinde yaşadığım koşulların iyileşmesinden mi? Geliştirdiğim farkındalıkların sonucu mu?”

Doğan Cüceloğlu

 

Doğan Cüceloğlu, yalnızca psikoloji kariyeriyle değil, insan hayatına dokunan ve insana dair her hikâyeden şifa çıkarabilen bilgeliğiyle bu coğrafyanın en önemli ilim insanlarından biri. Seksen yılı aşkın ömrünün bir birikimi olarak, şimdi herkesin merak ettiği “hayati” sorulara en samimi cevaplarını sunuyor. Herkes gibi aslında o da hâlâ savaşıyor, keşfediyor, hayata değer katıyor.

Hayatın anlamı nedir?

İnsan kendini nasıl geliştirir?

Umutsuzluk nasıl aşılır?

İçimizdeki öz nasıl ortaya çıkar?

Çevremiz bizi nasıl etkiler?

Kime akıl danışılır?

Yaşam neleri ödüllendirir?

 Zihin nasıl işler?

“Biz” olmak için neler yapılmalıdır?

Ömür yolculuğunda neyin önemli olduğunu anlamak, keşif ve merak duygularına sahip çıkmak bir hayatı “kıymetli” kılmak için en önemli meziyetler arasında. Elinizdeki rehber niteliğindeki kitap, yaşamı boyunca bu meziyetlerin peşine düşmüş ve her ânına onları ilmek ilmek işlemiş Doğan Cüceloğlu’nun, Deniz Bayramoğlu ile sohbetlerinden oluşuyor ve herkese şu soruyu soruyor: “Zorluklarla başa çıkmaya, içindeki gücü keşfetmeye VAR MISIN?”

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar
%44
%38,7
%10,7
%4
%2,7
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

01.09.2021

Kesinlikle okuyun

Kesinlikle okunması gereken bir kitap

17.07.2021

Samimi bir kitap

Gerçeklerle dürüstçe ele alınmış olay örgüsü anlatım anlayış bu kadar iyi olabilirdi “kelime olarak biliyorum öldü”

17.06.2021

Çok akıcı

Hayatı özetleyen, yaşamımıza çeki düzen vermemize neden olan, ruhumuza ilaç gibi gelecek bilgiler, keşke daha önce okusaydım denilecek bir kitap, Doğan hocanın tüm kitapları gibi yine içten ve samimi bir üslup.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.