15,48 TL
Standart Teslimat : 01 Şubat - 04 Şubat
250 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!
;

Uyuşturucuyla Mücadele Bakanlığı Kitap Açıklaması

 

Mademki kimyasal bir savaştayız, o halde savaş düzenine geçiyoruz... Bağımlılık gibi yaygın bir sorun ile mücadelede başarı, ancak birlikte vereceğimiz bir çalışma ile mümkün olacaktır. Bu işin içine toplumun ne kadar geniş kesimini katabilirsek, o kadar başarılı oluruz... Nasıl ki uyuşturucu sorunu beraberinde başka sorunları (hırsızlık, gasp, yaralama, cinayet, fuhuş vb.) getirdiyse; bu soruna getireceğimiz çözümlerle başka birçok alanda pozitif sonuçlar elde edeceğiz. Mesela; eğitim kalitesinin artması, spor ve sanat alt yapısının güçlenmesi, sağlıklı bireyler yetiştirme, insan kaynaklarının verimli kullanımı, kırsal kalkınma, nüfusun ülke düzeyine dengeli dağılımı gibi...

Nasıl olacağını merak ediyorsanız kitabın sayfalarını çevirin...

- İzzet Durak - 

 

“Sadece kendi çocuğumuzu koruyup sevmekle yetinmeyip, başkalarının çocuklarını da kollayıp sevmeyi öğrenene kadar gün yüzü göremeyeceğiz.”

- Ahmet Mümtaz Taylan - 

(Tanıtım Bülteninden)

Editör: Zehra Kuru

 

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.