0/5 - 0 Kişi Yorum Yap
15,6 TL
25,93 TL %40
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 19 Mayıs - 22 Mayıs
Standart Teslimat’ta 125 TL üzeri kargo bedava!

Uyum Sağlama Yeteneği Kitap Açıklaması

Arka Kapak Yazısı (Tanıtım Bülteninden)

 

“Tarih, statükoyu sürdürmeyi beceren kültürlerin veya şirketlerin öyküsünü anlatmaz. Tarihte öne çıkanlar ile yok olanların öyküleri yer alır. Şirketler, uyarlanma yeteneğine sahip olmanın organizasyonları açısından ne anlama geldiğini ve bu yeteneği kullanarak nasıl öne çıkabileceklerini bulmak zorundadır. Max McKeown’un son kitabı bu konuda ihtiyaç duyacakları yol haritasını sunuyor.”  Tac Anderson, Başkan Yardımcısı, Dijital Stratejiler Yöneticisi, Waggener Edstrom Communications

Uyum Sağlama Yeteneği, koşulların her an değişebileceği, ne zaman ne olacağı belirsiz bu dünyada, başarıya ulaşabileceğimiz daha iyi bir geleceği nasıl yaratabiliriz sorusuna odaklanıyor.

•  Uyum sağlama yeteneği size ne katar?

•  Başarı için nasıl uyum sağlayabilirsiniz?

•  Başarılı bir uyarlanmanın üç adımı nelerdir?

•  Hızlı ve akıllıca uyum sağlama nasıl yapılır?

 

 

 

Puanlamalar
%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

17.09.2018

uyum sağlama sanatı

kitap tahmin ettiğiniz gibi ilgi çekici değil. sadece şirketlerin hikayelerini anlatıyor. Çeviri yer yer kötü yapılmış, sanırım çeviriden sonra düzenleme yapılmamış.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.