28,0 TL
Standart Teslimat : 30 Haziran - 04 Temmuz
100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Umay-Tacın Sırrı Kitap Açıklaması

 

Soluksuz okuyacağınız Umay’ın macerası, MS 500 lü yıllarda Tanrının Kırbacı Atilla’nın yücelttiği Macaristan Hun imparatorluğunun yıkılışı ile başlayan o karanlık ve muğlak orta Avrupa döneminde geçiyor.

Türklerin, dünyada çifte standartlardan yorulduğu günümüzden 1500 yıl evvel, Türklerin diğer kavimlere kıyasla kadına verdiği değerin muhteşem bir temsilcisi olan kudretli savaşçı Umay'ın soyundan gelen Seren 2000 li yıllarda doğmuştur. Olaylar, Atası gibi asil ve güçlü olan Seren'in, Amerika da Seattle şehir üniversitesinin genetik bölümünde Profesör olan Ryan Hall’ın asistanı olmasıyla başlamaktadır. Seren’e kudretli Atası Umay’dan miras kalan bir taç Ryan ile Seren’i tarihin karanlık sayfalarında sırlarla dolu bir maceraya sokacaktır.

Taç sayesinde başlayan Seattle- Budapeşte ve İstanbul üçgeninde ve MS 500 - 2025 ve 2076 yıllarında gelişen olaylar, sizi gerçek tarihi bilgiler ile dolu bilimkurgu dünyasının sınırsız sokaklarında hayal gücünüzün ve bilginizin sınırlarını yeniden tanımlayabileceğiniz bir yolculuğa çıkartacaktır.

Döngüler tamamlandığında öğrendiğiniz sırlara şaşıracak ve Kadim Türk tarihin hafızanızdaki yerini istemsizce yenileyeceksiniz.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.