4/5 - 52 Kişi Yorum Yap, Kazan!
20,3 TL
29,0 TL %30
- Teslimat Seçenekleri -
Hızlı Teslimat : 21 Ekim
Standart Teslimat : 22 - 24 Ekim
Standart Teslimat’ta 60 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması

Bir zamanlar, bir ülkenin en güzel denizine bakan bir evde üç kız kardeş yaşardı. İsimleri Türkân, Dönüş ve Derya idi. Babaları Sadık Bey ve anneleri Nesrin Hanım’la birlikte geceleri kucak kucağa oturur, gelecekte onları bekleyen şahane yılların hayallerini kurarlardı.

Türkân, Dönüş ve Derya’nın, Ayvalık’ın çam kokulu sokaklarında geçen masal gibi çocukluğu, onları yetişkin dünyasının acımasızlığına hazırlamamıştı belki. Hiçbir hayatın, hiçbir seçimin göründüğü kadar kolay olmadığını, bazen en büyük, en akla gelmeyecek sırların en güvendiklerimizin kalbinde saklandığını, en korkulacak hastalıkların gün gelip geçmişi derleyip toplayabileceğini anlamak zaman istiyordu.

Ve zamanın ilaç olmadığı bir yara var mıydı dünyada?

Ayvalık’ın denize uzanan taş sokaklarından, nice yaşamlar görüp geçirmiş zeytin ağaçlarından, hayatın kaynağından akan suyundan, eski evlerinden doğmuş bir aile hikâyesi Üç Kız Kardeş. Bir mutsuzluk hikâyesi değil; neşeli günleri yâd ede ede iyiliğe dönüşün hikâyesi. İyileşmenin yolculuğu…

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar

%61,5
%19,2
%9,6
%5,8
%3,8
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap, Kazan!

17.09.2019

Meraklı Sonlardan

Çok sevdiğiniz bir yazarın kitabını okumaya başlamak... Bir aile hikayesi anlatımı sade ve akıcı bir çırpıda okunabilecek bir kitap.Okurken sonunu merak ettiren heyecanlandıran  harika bir kitap.Tabi birde olumsuz tarafı var sonunu merak ettiğiniz kitabı sabaha kadar okuyup, uykusuz kalmanıza sebep olabiliyor :)))

26.08.2019

Yüreğinize dokunacak....

İcla Aydın'ın ilk kez bir kitabını okudum. Üç kız kardeş olan biri olarak yüreğime o kadar dokundun ki, anlatımı, yalınlığı, sıcaklığı çok güzeldi. Keyifle , kısa sürede okuduğum bir kitap oldu. İclal Aydın'a emekleri ve bu başarılı duygu dolu eseri için çok teşekkür ederim.

24.08.2019

Okunulacak bir eser

Merhaba okadar güzel bir dille anlatılmışkki mutlaka kendinizi bulacaksınız ve okadar sürükleyiciki 2 akşam okuyarak bitirdim. Simdi metakla Iclal hanımın diğer kitaplarını sipatis verdim ve gelemsini bekliyorum.

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız