4/5 - 95 Kişi Yorum Yap
24,5 TL
35,0 TL %30
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 04 Ağustos - 09 Ağustos
Standart Teslimat’ta 50 TL üzeri kargo bedava!

Üç Kız Kardeş Kitap Açıklaması

Bir zamanlar, bir ülkenin en güzel denizine bakan bir evde üç kız kardeş yaşardı. İsimleri Türkân, Dönüş ve Derya idi. Babaları Sadık Bey ve anneleri Nesrin Hanım’la birlikte geceleri kucak kucağa oturur, gelecekte onları bekleyen şahane yılların hayallerini kurarlardı.

Türkân, Dönüş ve Derya’nın, Ayvalık’ın çam kokulu sokaklarında geçen masal gibi çocukluğu, onları yetişkin dünyasının acımasızlığına hazırlamamıştı belki. Hiçbir hayatın, hiçbir seçimin göründüğü kadar kolay olmadığını, bazen en büyük, en akla gelmeyecek sırların en güvendiklerimizin kalbinde saklandığını, en korkulacak hastalıkların gün gelip geçmişi derleyip toplayabileceğini anlamak zaman istiyordu.

Ve zamanın ilaç olmadığı bir yara var mıydı dünyada?

Ayvalık’ın denize uzanan taş sokaklarından, nice yaşamlar görüp geçirmiş zeytin ağaçlarından, hayatın kaynağından akan suyundan, eski evlerinden doğmuş bir aile hikâyesi Üç Kız Kardeş. Bir mutsuzluk hikâyesi değil; neşeli günleri yâd ede ede iyiliğe dönüşün hikâyesi. İyileşmenin yolculuğu…

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar
%54,7
%26,3
%8,4
%4,2
%6,3
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

11.05.2021

Sakin sıcak bir aile hikayesi

O kadar sıcak samimi bir aile hikayesi ki.Olaylar ve olayların birbirine bağlantısı...İnsanın okudukça okuyası geliyor.Arkasından kalbimin can mayasını da okumalısınız.Teşekkürler İclal Aydın kalbim ısındı bu aileyle....

18.04.2021

Kesinlikle Mutlaka Okunmalı

Uzun süreden beri sabırsızlıkla okumayı bekliyordum. Kesinlikle harika sürükleyici... İclal Aydın, her zamanki gibi kalemine hayran bırakmış... Ayrıca idefix'in teslimat, paketlemeye gösterdiği hassasiyet ve memnuniyet özeni için de çok teşekkürler.

19.01.2021

kesinlikle okunması gereken bir kitap

Duygusal, hayatın içinden okunması gereken bir kitap

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.