4/5 - 7 Kişi Yorum Yap
18,0 TL
30,0 TL %40
Standart Teslimat : 11 Aralık - 15 Aralık
50 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Tüm Sistemler Çöktü-Katilbot Günlükleri Kitap Açıklaması

Kalpsiz bir ölüm makinesi olarak tam bir başarısızlık abidesiydim. Uzay araştırmalarının kurumsallaştığı bir gelecekte, araştırmalarda kullanılacak tüm malzemelerin Şirket’ten kiralanması gerekmektedir. Buna, araştırma yapacağınız gezegene gitmek için kullandığınız uzay gemisinden, sizi koruması için gönderilen GüvBirim androidi de dahil.

Uzak bir gezegende, yüzey testi yapan bir grup biliminsanına da kendine “Katilbot” diyen ve kendi idari modülünü hacklediği için bilinç kazanmış bir GüvBirim androidi kiralanmıştır. İnsanlardan çekinen ve dikkatleri üzerine çekmek istemeyen Katilbot’un tek yapmak istediği görevini başarıyla yerine getirip insanların onu rahat bırakmasıdır.

Ancak komşu bir araştırma ekibinden haber alınamadığında gerçeği ortaya çıkarmak Katilbot’a kalacaktır.

Katilbot Günlükleri, Tüm Sistemler Çöktü ile başlıyor…

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Ödüller
Puanlamalar
%42,9
%57,1
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

04.05.2020

Fark yaratan bir bilimkurgu

Son zamanlarda okuduğum en heyecanlı ve okuyucuyu saran bilim kurgu eseri. Robot bir roman kahramanına bu kadar bağlanıp merakla izleyeceğimi düşünmezdim. Yeni kitapların çıkmasını da merakla bekliyoruz.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.