0/5 - 0 Kişi Yorum Yap
7,3 TL
10,0 TL %27
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 15 - 19 Ağustos
Standart Teslimat’ta 100 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması

Makamları, mevkileri, etkileri ve yetkileri ne olursa olsun; hiç bir insan, ne yüce Allah'a nede devlete karşı kesinlikle HÜR VE ÖZGÜR DEĞİLDİR! Eğer hür ve özgürseler: Devletler, neden kuruldu? Anayasalar ve yasalar neden kondu? Mahkemeler, neden kuruldu? Cezaevleri neden yapıldı? Eğer insanlar, Allah’a karşı hür ve özgürseler: Neden hasta oluyorlar? Neden yaşlanıyorlar? Neden ÖLÜYORLAR? Servetlerini, saltanatlarını ve sevdiklerini ölümle neden bırakıp gidiyorlar? Hani hürriyet, hani özgürlük nereye gitti? Baskı olmadan: Hür ve özgür iradesiyle Allah'ı devlet yönetimine, sosyal ve özel hayatına karıştırtmayanlar, egemenliğine, hâkimiyetine, yönetimine girmeyenler, Kur’an da ki emirlerine ve yasaklarına itaat etmeyenler. Yüce Allah’ın yarattığı havayı teneffüs etmesinler, suyu içmesinler, bitkilerden hiçbir şey yemesinler kendilerine verdiği: Gözleri, kulakları, elleri, ayakları, dili ve dudakları, kullanmasınlar. Allah’ın dünyasından çıksınlar; başka bir dünyaya gitsinler. Böylece HUKUKA SAYGILI olduklarını göstersinler; Eğer Hukuka Saygıları Varsa… Hukuk ve Adalet Bunu Gerektirir.

İnsanlar çalıştıklarından, sattıklarından veya kiraya verdiklerinden bir karşılık veya para isterler! Yüce Allah'ta insanı yarattığının, verdiği hayatın, aklın, gücün kulakların, gözlerin, ellerin, ayakların, suyun, gıdaların, menfaatine verdiği diğer şeylerin karşılığında, egemenliğine, hâkimiyetine teslim olmalarını, Kur’an da ki emirlerine ve yasaklarına itaat etmelerini insanlardan İSTEMESİ YÜCE ALLAH’IN HAKKI DEĞİL Mİ? O’nun bu hakkını, vermezsek: Öfkelenip deprem, sel, tsunami ve benzeri FELÂKETLERE bizi mahkûm etmez mi? MAHKÛM ETTİĞİNİ Kur’an aracılı ile insanlara şöyle bildirip uyarıyor:

“Nitekim onlardan her birini GÜNAHLARI sebebiyle suçüstü yakaladık! Kiminin üzerine TAŞLAR SAVURAN rüzgârlar gönderdik, kimini korkunç bir ses yakaladı, kimini yerin dibine geçirdik kimini de suda boğduk. Allah onlara zulmetmiyor, asıl onlar kendilerine yazık ediyorlardı”. (Kur’an Ankebût sûresi 40 âyet).

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.