48,75 TL
Standart Teslimat : 16 Ağustos - 19 Ağustos
150 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Trainspotting Kitap Açıklaması

 


Trainspotting, dibe vurmaktan çekinmeyenlerin öyküsü. Kısa ve hayal kırıklıklarıyla dolu hayatların baştan kabulü… Trainspotting, şimdi ve her zaman, bir iş-bir eş-bir yuva masallarıyla doymaktansa hayatın gerçekleriyle aç kalmayı seçenlerin gün sonu özeti.
Yaşamlarını kariyerle ya da ilişkileriyle anlamlandırmaya çalışanlara inat, bambaşka şeylerin üzerine şeytan arabalarıyla tam gaz gidenlerin çarpıcı, unutulmaz, kafası güzel ve hazmı zor hikâyesi Trainspotting.
BİZİ SEÇ. HAYATI SEÇ… ÇAMAŞIR MAKİNESİ SEÇ, ARABA SEÇ, BİR KANEPEYE OTURUP AĞZINA BERBAT ŞEYLER TIKIŞTIRARAK BEYİN UYUŞTURUCU VE RUH ÇÖKERTİCİ APTAL TELEVİZYON PROGRAMLARI SEYRETMEYİ SEÇ. BİR HUZUR EVİNDE ÜZERİNE SIÇIP İŞEYEREK ÇÜRÜMEYİ, BENCİL VE KAFAYI YEMİŞ ÇOCUKLARIN İÇİN BİR UTANÇ KAYNAĞI OLMAYI SEÇ. HAYATI SEÇ.
İyi de, ben hayatı seçmemeyi seçiyorum.

Eleştiri / inceleme

TÜMÜNÜ GÖSTER

1001 Kitap'tan 1'i

“Johnny satıcı olduğu gibi eroinmandı da. Eroin kullanmayan bir satıcı bulmak için merdivenleri epey tırmanmanız gerekir. Johnny’e bu alışkanlığa böylesi uzun süredir sahip olduğundan “Baş Rahibe” derdik”.

SABİTFİKİR’DE OKU
27.7.2016

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

04.06.2020

review

Kargo çok hızlı ulaşıyor su zamanda bile. Paketleme çok başarılı yine. Okumak için sabırsızlanıyorum resmen hiçbir kotu tecrübem olmadı alışverişlerimde. Düşünmeden alışveriş yapabilirsiniz. Teşekkür ederim hizmetiniz için.

28.12.2018

Kitap Hakkında

Olayları farklı karakterlerin gözünden anlatıyor , tek bir karaktere bağlı kalmıyorsunuz bu yanını sevdim , başlarda pek  sarmıyor ama sonra düzeliyor ,çerez niyetine okunabilir bir kitap öneririm

05.09.2013

Bakış Açısı

Bir karakterin değil, tüm karakterlerin ağzından yazılmış hikayelerle bütünleşmiş bir eser. Farklı karakterlerin bakış açılarını, olaylara yaklaşımını, olaylara karşı tutumunu bir çatı altında toplamış.  Kült eser okumayanlar için iyi bir kitap.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.