3,5/5 - 5 Kişi Yorum Yap
37,2 TL
69,0 TL %46
Standart Teslimat : 01 Aralık - 04 Aralık
50 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Theta Healing-Hastalıklar ve Rahatsızlıklar Kitap Açıklaması

Hastalıkları sezgisel bir bakış açısıyla ortaya koyan bu kılavuz,  harika ThetaHealing™ tekniğini ve güçlü uygulamalarını küresel bir kitleye sunan ThetaHealing™ ve İleri ThetaHealing™ kitaplarının devamıdır. ThetaHealing™ süreçlerini bilenler için mükemmel bir referans olan bu kapsamlı çalışma, Vianna Stibal'ın şifa çalışmasına uygun bulduğu tüm programları, inanç sistemlerini, sezgisel görüşleri, çözümleri ve takviyeleri içeriyor. Hastalıklar ve Rahatsızlıklar, danışanlarla yapılan  47.000'den fazla seansa dayanmaktadır. Bilgiye hızlı ulaşım için alfabetik olarak hazırlanmış bu kitap, hastalıkların geniş ve çeşitli bir listesini ele alır ve radikal bir iyileşme yoluna işaret eder. Toksik duyguların hastalığa katkıda bulunabileceğine dair artan bilimsel kanıtlar neticesinde duyguların, hislerin ve düşüncelerin gücünün kişinin fiziksel sağlığını doğrudan etkilediğine dair artan farkındalık, giderek daha fazla insanın, en mükemmel sağlığın yaratılmasında zihnin bedene etkisini değiştirmenin çok büyük bir önemi olduğunu fark etmesini sağlamaktadır. Bu kitap, şifa dünyasında ortaya çıkan yeni paradigmaya değerli bir katkıyı temsil ediyor!

Vıanna Stıbal bir ressam, yazar, öğretmen ve sezgisel okuyucudur. Amerika Birleşik Devletleri, IdohaFalls'ta yaşamaktadır. Kendini, bu iyileştirme modelini dünyaya yaymaya adamıştır ve 25'ten fazla ülkede eğitmenler ve uygulayıcılar yetiştirmiştir. Vianna, her ırktan, her inançtan ve her dinden insanı ThetaHealing yöntemi hakkında eğitmek üzere uluslararası seminerler düzenlemektedir.

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar
%40
%20
%20
%20
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

20.02.2021

Siz değerlisiniz..

Kendinize bir şans daha verin ve değişimin akışına bırakın..!

23.09.2020

Öğreti

Sıra dışı bir öğreti mutlaka öğrenip uygulamak gerek, geçmiş kod ve olumsuzluklardan kurtulmanın en kolay yolu

09.12.2019

Harika

Daha önce okumama rağmen şimdi başkasına hediye olarak alıyorum kesinlikle kitap her evde olmalı...

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.