3,5/5 - 23 Kişi Yorum Yap, Kazan!
34,3 TL
49,0 TL %30
- Teslimat Seçenekleri -
Aynı Gün Teslimat : 20 Eylül (18:00 - 23:00)
Hızlı Teslimat : 21 Eylül
Standart Teslimat : 23 - 25 Eylül
Standart Teslimat’ta 60 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması


Avuçlarınızın içinde tuttuğunuz Büyük Sır

Avuçlarınızın içinde tuttuğunuz Büyük SırAsırlar boyunca elden ele dolaştı. Ona gıpta ettiler. Sakladılar. Kayboldu, çalındı ve inanılmaz paralara satın alındı. Tarihin en önemli kişilerinden bazıları bu yüzyıllar yaşındaki Sır'rı çözmüştü. Platon, Galileo, Beethoven, Edison, Carnegie ve Einstein'ın yanı sıra kimi kaşifler, teologlar, bilimadamları ve büyük düşünürlerin çoğu Secret'a hakimdi. Sır, şimdi dünyaya açıklanıyor.

"Secret'ı öğrendikçe istediklerinize nasıl sahip olabileceğinizi, nasıl istediğiniz her şey olabileceğinizi, ya da istediğiniz her şeyi nasıl yapabileceğinizi anlayacaksınız. Gerçekten kim olduğunuzu anlayacaksınız. Hayatta sizi bekleyen gerçek kusursuzluğu anlayacaksınız."
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 216

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Artemis Yayınları

 

Puanlamalar

%52,4
%28,6
%14,3
%0
%4,8
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap, Kazan!

07.05.2019

Secret

Gerçekten çok güzel bir kitap. Şu son zamanlarda insanların dikkatini çekebilecek farklı kitaplardan. Artık ben de dahil olmak üzere çoğu kişi genel kitap konularından sıkılmış durumda. Aşktan maceradan.. Herkes farklı bir arayışta. Kitabı okumanın yanı sıra okuduğunu uygulayabilmek, uygulattıran bir kitabı okumak daha cazip bir şey.. İnsan okurken heyecanlanıyor ve bende yapsam işe yarar mı diye düşünüp hem okuduğunu anlamaya çalışıp hemde bitirip uygulayım diye düşünmekten kendini alamıyor.. Sıradan kitaplar gibi sadece okurken sizi içine almıyor, bitirdikten sonra da hep aklınızda ve uygulamaya çalışmakta buluyorsunuz kendisinizi.

14.04.2019

Çok güzel

Herkesin okumadı gereken kişisel gelişim kitabı

28.03.2019

Güzel kitap

Kitap güzel okumanızı tavsiye ederim beğendim

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız