48,0 TL
Standart Teslimat : 01 Şubat - 04 Şubat
250 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!
;

Tarikat-Siyaset-Ticaret Kitap Açıklaması

 

"Türkiye bir İslâmcı devlet değildidr, laiktir, laik kalmalıdır. Ve laik kalacaktır. Amerikancı bütün etkilere karşın Türkiye kendi bağımsız siyasetini kendisi çizecek ve bu siyasetteki yeri kendisi uygulayacaktır.

Müslümanlığı, bir antikomünist ideoloji olarak Türkiye'nin komşularına karşı kullanmak, hem İslâm dinine saygısızlıktır, hem de Türkiye Cumhuriyeti'ni sonu gelmez bir serüvene itmek demektir."

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

04.06.2020

Okumayan Kalmasın

Türkiye özgür beyinlerini, Uğur Mumcu gibileri, Mumla arıyor.

11.08.2014

Araştırmacı gazetecik

Uğur Mumcu´nun kitaplarını okumamak büyük eksiklik. Şimdilerde bir çok yazarı ben dahil severek okuyoruz fakat Uğur Mumcu başka, bambaşka bir yazarmış. Her makale bir kitap gibi hiç bir yazısı laf çakmak için için değil. Bilgiye dayalı ve şüphe götürmez gerçekleri yazmak gazetecinin varlık sebebidir. Şimdilerde gazeteciyim diyen Uğur Mumcuyu okumalı, öğrenmeli ve çok çalışmalı gerçek gazeteci olabilmek için.

02.02.2009

..

Eğer halkımız zamanında Uğur Mumcu´yu okumuş ve anlayabilmiş olsaydı ve ülkesinin bu en büyük aydınlarından birinin canını koruyabilmiş olsaydı Türkiye şu an eminim çok daha aydınlık ve ileri bir ülke olmuş olurdu.Ne ülkemizi ne de aydınlarımızı koruyabildik yazıklar olsun bize.Uğur Mumcu´nun her kitabı emek alınteri ve namus doludur.Oytıa gibi işlenmiştir her sayfası araştırmalarla bilgilerle.Okuması zordur ama çabalayın ve mutlaka okuyun.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.