83,95 TL
Standart Teslimat : 08 Temmuz - 11 Temmuz
100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Taocu Sevişme ve Seks - Eski Çinlilerin Cinsel Esrime Yöntemi Kitap Açıklaması

 


Taocu Sevişme ve Seks; on üçüncü yüzyılda istilacı Moğollar tarafından yasaklanmış eski Çin seksbilimiyle ilgili kırık dökük bilgileri bir araştırmacının bilimsel bir yöntem ve anlayışla bir araya getirip bütünlüğüne kavuşturma çabasıdır. Bu kitabın amacı; okuyucuya günümüz insanının şipşakçı sevişme düzeyinin üstüne çıkmayı sağlayacak teknikler öğretmektir. Çağdaş okuyucu ilk kez bu kitap aracılığıyla boşalmanın denetimi, sevişme biçimleri, cinsel güçsüzlüğün yenilgiye uğratılması, seks ve uzun ömürlülük konularını öğrenme fırsatı bulacaktır.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 216

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Yol Yayınları

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

19.06.2002

cinsel yaşamdan hareketle hayat felsefesinin geliş

Taocu sevişme kitabını ilk yayınlandığı dönemde edinip baştan sona ilgiyle okumuştum ve Çin yaşam felsefesiyle ilk buluşmam kitap sayesinde oldu. Benzeri batılı öğtretici kitaplardan ayrılan yanı doğal yöntemlerden yararlanılması ve kolay okunur bir dille yazılmış olmasıydı. Kitapta yazılanları uygulamaya başladığımda kendimi ve karşı cinsi daha iyi tanıma olanağı buldum, özgüvenim gelişti ve yaşam felsefeme olumlu katkılar yaptı. Özellikle erkeklere hitap eder görünsede kadınların da muhakkak okumasını öneririm. On yıldan uzun süredir kitaplığımda yer alan eseri arkadaşlarıma da önerdim, okumaları için ödünç verdim ancak bana geri dönmedi. Yeni baskısını edinip başucu kitaplığıma koyacağım

02.01.2002

Türk insanları cinsellik ve sevişme konusu olduğunda aslan kesilir ve "biz bunu kitaptan mı öğreneceğiz" der geçer. Oysa kitaptan öğrenmek değil bildiklerinin ve bilmediklerinin farkına varmak için okumayı seçseler hayat daha farklı olur diyorum. Bu kitabı ilk basımından 17 yıl sonra okumuş olduğum için utanıyorum. 10 Baskı boyunca okumamış olduğum için utanıyorum .

Her insanın mutlaka okuması gereken bir başucu kitabı.

Çok çeşitli kaynakların başlangıcı yapılabilir.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.