4/5 - 50 Kişi Yorum Yap, Kazan!
30,09 TL
46,3 TL %35
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 22 - 24 Ekim
Standart Teslimat’ta 60 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması


Hayat; tıpkı bana yaptığı gibi, sizi de, bir mengenede soluğunuz kesilinceye kadar sıktığında, sizi içinden çıkamayacağınız hayal kırıklıklarına uğrattığında ve hiç bir çıkışyolu bulamadığınızda... işte ancak o zaman bu Kitap, biranda elinize geçecek ve sizi bulacaktır. Böylece Bireysel Devrim'iniziçin, bir insanın hayal edebileceği en büyük maceraya hazırolduğunuzu bileceksiniz: Bütünlüğün üzeve yolunu kaybettiğiniz cennetinize yeniden kavuşmak.

Oluş'umuz yaşamımızı yaratır.
Dışdünyamın kalitesinin daha iyi ya da daha kötü olmasının benim temel sorumluluğum olduğunu, hayatımdaki tersliklerin ve bazen traji kolayların Oluş seviyeme bağlı olduğunu, ve bunların yalnızca, korkularımın, yıkıcı düşüncelerimin ve olumsuzca kurduğum hayallerimin maddeleşmişhalinden başka bir şey olmadığını farkettiğim andan itibaren, şikayet etmekten, başkalarını suçlamaktan, pişmanlık duymaktanya da kendime acımaktan vazgeçtim.
Bu Kitap, yolculuğumu sizlerle paylaşırken,her hangi bir şey öğretmeniyeti taşımıyor. Benim asıl amacım bir yol göstermek ve sizi kendi yolculuğunuz açıkmanız için zorlamak. Ancak bilmelisinizki, bu yol, tıpkı akıntıya karşı yüzen somon balığının izlediği yol gibi kor kutucu olduğukadar muhteşem, zorolduğu kadar keyifli, yorucu, ama bir o kadar da gereklidir.

Düş ve gerçeklik bir ve aynı şeydir.
Düşünüzü, dolayısı ile gerçeğin izi genişletecek 3 yöntem:
 • Korkularınızdan ve olumsuz düşüncelerinizden kurtulmak.

 • Düşmanınızı sevmek.

 • Zamandan bağımsız olmak.

 • -Stefano D'Anna-
  (Tanıtım Bülteninden)  Sayfa Sayısı: 474

  Baskı Yılı: 2010


  Dili: Türkçe
  Yayınevi: Sinedie Yayınları

   

  Puanlamalar

  %59,2
  %20,4
  %16,3
  %0
  %4,1
  Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
  Yorum Yap, Kazan!

  05.09.2019

  Güzel ama tekrara düşen bir kitap

  Kitap anlattığı konularla felsefesiyle çok güzel bir kitap fakat çok uzun ve sürekli aynı cümleler ve aynı fikir üzeridne tekrara düşmüş. Kitabı hem okumak hemde anlamak için çok zaman harcamalısınız.Sıkılgan biriyseniz okumamalısınız. Ben son bölümünü okumadım bile çünkü çok baydı.

  26.07.2019

  Bir ömürde en az bir kere okunması gerekenlerden..

  Yaklaşık 3-4 ay kadar önce okudum.Hayatımda belirgin değişiklikler yaşamaya başladım.Kitap sizi tüm kaygılarınızdan , korkularınızdan arındırıp tertemiz bir beyinle yaşama bakmanızı sağlıyor.İnsanın evreni ve diğer insanları anlayabilmesi için önce kendini çok iyi tanıması gerektiğini vurguluyor ve bunu nasıl yapacağını öğretiyor.

  13.07.2019

  4 lük

  Derin okurlar için uygun

  x

  İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız