4/5 - 42 Kişi Yorum Yap, Kazan!

Sayfa Sayısı : 474

İlk Baskı Yılı : 2010

Dil : Türkçe

Hayat; tıpkı bana yaptığı gibi, sizi de, bir mengenede soluğunuz kesilinceye kadar sıktığında, sizi içinden çıkamayacağınız hayal kırıklıklarına uğrattığında ve hiç bir çıkışyolu bulamadığınızda... işte ancak o zaman bu ... Tamamını gör
30,09 TL
46,3 TL %35
ya da
60 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması


Hayat; tıpkı bana yaptığı gibi, sizi de, bir mengenede soluğunuz kesilinceye kadar sıktığında, sizi içinden çıkamayacağınız hayal kırıklıklarına uğrattığında ve hiç bir çıkışyolu bulamadığınızda... işte ancak o zaman bu Kitap, biranda elinize geçecek ve sizi bulacaktır. Böylece Bireysel Devrim'iniziçin, bir insanın hayal edebileceği en büyük maceraya hazırolduğunuzu bileceksiniz: Bütünlüğün üzeve yolunu kaybettiğiniz cennetinize yeniden kavuşmak.

Oluş'umuz yaşamımızı yaratır.
Dışdünyamın kalitesinin daha iyi ya da daha kötü olmasının benim temel sorumluluğum olduğunu, hayatımdaki tersliklerin ve bazen traji kolayların Oluş seviyeme bağlı olduğunu, ve bunların yalnızca, korkularımın, yıkıcı düşüncelerimin ve olumsuzca kurduğum hayallerimin maddeleşmişhalinden başka bir şey olmadığını farkettiğim andan itibaren, şikayet etmekten, başkalarını suçlamaktan, pişmanlık duymaktanya da kendime acımaktan vazgeçtim.
Bu Kitap, yolculuğumu sizlerle paylaşırken,her hangi bir şey öğretmeniyeti taşımıyor. Benim asıl amacım bir yol göstermek ve sizi kendi yolculuğunuz açıkmanız için zorlamak. Ancak bilmelisinizki, bu yol, tıpkı akıntıya karşı yüzen somon balığının izlediği yol gibi kor kutucu olduğukadar muhteşem, zorolduğu kadar keyifli, yorucu, ama bir o kadar da gereklidir.

Düş ve gerçeklik bir ve aynı şeydir.
Düşünüzü, dolayısı ile gerçeğin izi genişletecek 3 yöntem:
 • Korkularınızdan ve olumsuz düşüncelerinizden kurtulmak.

 • Düşmanınızı sevmek.

 • Zamandan bağımsız olmak.

 • -Stefano D'Anna-
  (Tanıtım Bülteninden)  Sayfa Sayısı: 474

  Baskı Yılı: 2010


  Dili: Türkçe
  Yayınevi: Sinedie Yayınları

   

  Puanlamalar

  %63,4
  %17,1
  %14,6
  %0
  %4,9
  Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
  Yorum Yap, Kazan!

  21.01.2019

  Tanrılar Okulu

  Eğer temelden bir sorgulama bakış açısındaysanız , kafanızdaki bütün soruların cevaplarını ‘mantık çerçevesinde , seviyelendirerek ‘ size yanıtlar veren , sistemi çözmenize rehber elde taşımalık bir kitap

  28.07.2018

  HARİKA BİR KİTAP

  Okuduğum en güzel kitaplardan biri ama varoluş,tasavvuf alt yapınız yoksa vakit kaybetmeyin çünkü zor bir kitap.

  09.05.2016

  Hayal kırıklığı.

  "hiçbir şey aniden olmaz. Beklenmeyen gerçekleşmek için uzun bir zaman sürecine ihtiyaç duyar" alıntısını okuyunca bu kitabın muhteşem cümlelerle dolu olacağını düşünmüştüm. Oysa kitapta başka kayda değer cümle yok. Matrix felsefesini yani bu dünya bir düş, onu sen yaratıyorsun düşüncesini çok saçma boyutlara taşımış. Aslında ölümsüzmüşüz de ölümlü olduğumuza inandığımız için öldüğümüzü sanıyormuşuz. Aslında yemeğe ihtiyacımız yokmuş, acıktığımıza inandırılmışız. vs vs. Tam bir hayal kırıklığı. içindeki dreamer denilen adamla konuşan problemli bir adam. Bir psikiyatr okusa kolaylıkla şizofreni tanısı koyar. Tam bir hayal kırıklığı.