4/5 - 22 Kişi Yorum Yap, Kazan!
14,3 TL
22,0 TL %35
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 25 - 27 Ekim
Standart Teslimat’ta 60 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması


İnsanlar kafamı karıştırıyor.

Bunun iki temel nedeni var.

İlk neden, insanların hiç kelime kullanmadan bir sürü şey söylemeleri. Siobham, tek kaşını kaldırmanın bir sürü anlama gelebileceğini söylüyor. Bu ifade "Seninle seks yapmak istiyorum." anlamına gelebilirmiş, ayrıca "Biraz önce söylediğim şeyin aptalca olduğunu düşünüyorum." demek de olabilirmiş.

Bu komik bir kitap olmayacak. Espri yapmasını bilmiyorum çünkü onları anlamıyorum.

Esrarengiz bir cinayet ve bu cinayeti aydınlatmaya çalışan, dünyanın en dikkatli dedektifi: Christopher John Francis Boone. 15 yaşındaki dedektifimiz, yaşadığı sokaktan öteye tek başına hiç gitmemiş ama astronot olmak istiyor, dünya üzerindeki bütün ülkeleri ve onların başkentlerini sayabiliyor bir de 7.507'ye kadar bütün asal sayıları...

İngiltere'de yayımlandığı günden itibaren satış rekorları kıran ve bugüne kadar 15 dile çevrilerek 32 ülkede okuyucuyla buluşan Süper İyi Günler sizin de favoriniz olacak.

Başından sonuna kadar sürükleyici bir tema çerçevesinde yazılmış olması nedeniyle benzerlerinden farklı olan bu kitabın otizm gibi anlaşılması çok zor ve ciddi bir sorunla karşı karşıya kalan ailelerin çocukların daha iyi anlamalarında büyük fayda sağlayacağına inanıyorum.

- Prof. Dr. Barış Korkmaz-Sayfa Sayısı: 289

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: İş Bankası Kültür Yayınları

 

Puanlamalar

%63,6
%22,7
%9,1
%4,5
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap, Kazan!

19.09.2019

Çok beğendim

Eğer otizmli bireyler nasıldır, olay ve olguları nasıl algılarlar, nelerden hoşlanırlar, hoşlanmadıkları şeyler nelerdir gibi sorulara cevap arıyorsanız, kısaca otizmi merak ediyorsanız keyifle okuyabileceğiniz bir kitap olduğunu düşünmekteyim..

25.07.2019

farklılıkları farketmek

çok akıcı ve sizden farklı bir beynin içerisinde buluyorsunuz kendinizi. otizimli bir çocuğun yol hikayesi. mutlaka okunmalı

22.04.2019

Okumaya Değer

Christopher'ın düşünce, yaşam tarzı gerekçeleriyle ve sonuçlarıyla aktarılmış, akılda kalıcı ifadelerle. Okurken yalınlığı hissedecek ve kapılıp gideceksiniz. Arada Christopher'ın vurucu ifadeleri sizi afallatıyor. Faresine olan düşkünlüğüyse gülümsetiyor. "Korktuğum zamanlarda, yıldızlara bakıp kendimi önemsiz hissederim" kısmı otizmli birey olmamama rağmen beni bile afallatmıştı. Oldukça haklı bir çocuğun hikayesi, mutlaka okunmalı.

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız