0/5 - 0 Kişi Yorum Yap
34,4 TL
40,0 TL %14
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 25 Haziran - 30 Haziran
Standart Teslimat’ta 50 TL üzeri kargo bedava!

Sporda Taktiksel Yaratıcılık Öğretimi Kitap Açıklaması

Bu ders kitabı; yaratıcı davranış anlayışı çerçevesinde sporun önemli olduğunu vurgulayarak yaratıcılık anlayışı ve ıraksak düşünmenin eğitim ve öğretim aşamasında geliştirilmesi gerektiğini ve eğitim öğretim aşaması içerisinde yeni bir yol olduğunu göstermetedir. Bu kitabın amacı; farklı düşünce yapılarını, farklı yaş kategorisi, farklı bilim dalları ve farklı alanlarda analiz etmektir. Bu çalışmanın odak noktası ise; taktiksel yaratıcılık anlayışının mevcut öğretim yapısının içerisinde mevcut bir bileşen olduğudur buna bağlı olarak; bilişsel taktiksel karar verme deneyleri, bireylerin dikkat ve Yaratıcılık düzeylerini etkileyebileceğini göstermektedir. Ayrıca; bu kitap, bilinenin dışına çıkarak yeni bilgilerin hem eğitim öğretim aşamasında hemde raket ve takım sporlarında yaratıcılığı teşvik etmenin nekar önemli olduğunu savunmaktadır.

Kitabın çevirisi; bilişsel gelişim alanında uzman 10 öğretim üyesi tarafından yapılmış olup, çeviri editörü olarak tüm öğretim üyesi arkadaşlarıma titiz ve özverili çalışmalarından dolayı teşekkürlerimi sunarım. Ayrıca; kitabın editörü Prof. Dr. Daniel Memmert’e routledge yayıncılığa, kitabın kapak tasarımında desteklerini esirgemeyen Öğr. Gör. Kemal Kabasakal’a, Ahmet Ali Kabasakal’a ve ayrıca kitabın basımını üstlenen akademisyen kitabevine ve Yasin Dilmen beye teşekkür eder saygılar sunarım.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar
%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.