0/5 - 0 Kişi Yorum Yap
15,2 TL
20,0 TL %24
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 15 Haziran - 18 Haziran
Standart Teslimat’ta 125 TL üzeri kargo bedava!

Son İyi Şeyler Kitap Açıklaması

Öne atılmaktan korkmayan, kalemi ve kelimeleriyle çarpışan Türk edebiyatının önemli isimlerinden Ahmet Kekeç’in bütün eserleri Muhit Kitap’ta.

Sade bir anlatım, edebiyat zevkini kelimelerde ve kendine has imlâsıyla okuyucuya yansıtan Son İyi Şeyler, Ahmet Kekeç’in ilk kitabıdır. Muhit Kitap gazeteciliğinin yanında güçlü bir edebiyat görgüsüne sahip Ahmet Kekeç’in kitaplarını okuyucuyla buluşturmanın haklı sevincini yaşıyor.

Dün annemin mezarına gittim

Kar yağıyordu

 

Garip, direnme yetisini yitiriyor insan, gerçekte direnmek, karşı koymak, bir şeyin oluşuna alışır alışmaz bitiyor, biten ne çok şey var böyle, sözgelimi, eski sokakların yerinde bütünüyle ıssız, karanlık geçitler var şimdi, artık alıştığımızdan olacak, değişikliğin ayırdına bile varamıyoruz, yadırgamıyoruz da. Bize ait olmaktan çıkıyor zaten eski yapılar, eski sokaklar, kagir evlerden hiçbiri şimdi yok. bir zamanlar taşlıklarda, kafes aklarında, beton avlularda oynayan çocuklar, şimdi geniş balkonlarda oturuyorlar, topaçlı, mileli çocuklar da çoktan tükendi.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar
%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.