53,9 TL
Standart Teslimat : 30 Kasım - 03 Aralık
200 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Sırlarımız Kadar Hastayız Kitap Açıklaması

 

Elinizde sihirli bir değnek olsa hangi hastalığınızı iyileştirmek isterdiniz? Diş hekimi Bülent Demircioğlu, Sırlarımız Kadar Hastayız kitabında teorik bilgileri kullanım teknikleriyle birlikte anlatarak bir sağlıkçının bakış açısını değiştirebileceğini iddia ediyor. Çin tıbbı, Şamanizm ve yeni Alman tıbbı ile ilgili çalışmalar yapan Demircioğlu; sizi tedavi edebilecek ve çocukluk travmalarını keşfetmenizi sağlayacak tavsiyeler sunuyor. Kitabın yetişkin bireyler için uygun olduğu söylenebilir.

 

"Sırlarımız Kadar Hastayız" adlı kitabı neden okumalısınız?

2022 yılında basılan ve 344 sayfadan oluşan Sırlarımız Kadar Hastayız, Bülent Demircioğlu'nun tek kitabı. Kitapta hekimin Şamanizm ve Çin tıbbı ile bütünleştirdiği uygulamalar yer alıyor. Bedeni ve zihni duygusal dinginliğe yönlendiren bir yaklaşımı tespit eden hekimin önerileri, kitapta sizleri bekliyor. Bu sistemde bir yeri tedavi etmeyi amaçlarken koca bir bedeni mahveden ilaçlara gerek kalmaz ve bedeninizdeki enerjiyle tanışabilirsiniz. Teknik bilgiler edinerek kendi doktorunuz olabilir, hastalıklarınızın altında yatan travmaları keşfedebilirsiniz. Duygusal boşaltımlarla iyileşmenin nasıl mümkün olduğunu merak ediyorsanız bu kitap tam size göre. Herhangi bir hastalıkla baş etmeniz gerekirse öncelikle sembolik olarak ruhu iyileştirmeniz gerekir. Aslında ruhta yer alan korku ya da öfke gibi duygular zaman içerisinde bedende görünür hâle gelir. Bedendeki son mesaj alınarak tedaviye başlanır ve kimyasal ilaçlar kullanılır. Ama çoğu hastalığın beyinde bir karşılığı bulunur. Bireyin yaşadığı hastalığı zihninde nasıl adlandırdığının ve içselleştirdiği hislerin kullandığı kimyasal ilaçlardan daha önemli olduğu görülüyor. Bu hastalıkları bilinçaltında bulup iyileştirmek ister misiniz? Kendinizle ve korkularınızla yüzleşmek, duygusal çatışmaların karşılığını travmalarınızda bulmak sizin elinizde. "Her hastalığın travması var mıdır? Kendi kendine iyileşebilmenin holistik yanları nelerdir?" gibi soruların yanıtını kitapta bulabilirsiniz. Sırlarımız Kadar Hastayız, kendi doktorunuz olma yolunda bir rehber görevi görürken travmalarınızı da bir bir gün yüzüne çıkarıyor.

 

Bunları biliyor muydunuz?

Yazarın 2015 yılında geleneksel tıbbın bile çaresiz kaldığı bağırsak hastalığından yola çıkarak ve bilinçaltı tedavi yöntemlerini kendi üzerinde deneyerek 12 yıldır muzdarip olduğu bağırsak hastalığını, boyun fıtığını ve migren problemini çözmeyi başardığını biliyor muydunuz? Bu, hekim Demircioğlu'nun sağlığın tanımını değiştirmesi yönündeki ilk adımı. Yazar, sağlığın yalnızca bedenle sınırlı olmadığını; ruh, zihin ve duygu bütünlüğünün birliğiyle sağlıklı olunacağını savunur. Kendi deneyimlediği iyileşme sürecini yazma kararı alan Demircioğlu, üç binden fazla vaka ile çalışmalar yapar. Kimyasal ilaçlar kullanmadan, enerji ve zihin farkındalığıyla duygusal dengeye ulaşarak bedenin yanıt vereceği bölgeleri bulmayı amaçlar.

 

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz

Bu kitabı okuduktan sonra dilerseniz Zhi Gang Sha'nın Ruhu İyileştiren Mucizeler ve Nicole Lepera'nın Kendini İyileştirme İşi Nasıl Yapılır? eserlerini inceleyebilirsiniz.

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.