3/5 - 1 Kişi Yorum Yap
17,48 TL
23,0 TL %24
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 14 Haziran - 19 Haziran
Standart Teslimat’ta 125 TL üzeri kargo bedava!

Şimdi Hayal Et Kitap Açıklaması

Arka Kapak Yazısı (Tanıtım Bülteninden)

 

Benim hayat filmimin senaristinin de herkesinki gibi Tanrı olduğunu biliyordum. Yapımcısı da, yönetmeni de Tanrı’ydı. Bir de başkahramanı biliyordum. Herkes gibi, ben de kendi hayatımın başkahramanıydım. 

Her film bir hikâye anlatır. Tanrı bana bu hikâyeyi niye anlatmak istemişti, önemli olan buydu. Bu hayat filmiyle bana anlatılmak isteneni ıskalamamalıydım. 

Tanrı her kuluyla özel bir sohbet gerçekleştirmek ister. Her insana diğer kullarına söylemediği yeni bir söz söyler. Bu söz, kulu için yazdığı hayat senaryosundan başka bir şey değildir. Başka bir deyişle, her birimizin hayatı aslında Tanrı’yla gerçekleştirdiğimiz bir sohbettir. Eğer Tanrı’nın size seslendiğini duyuyor ve onun söylediklerini anlıyorsanız, daha başka ne istersiniz ki?

 

“Serdar Özkan ismi şimdiden Paulo Coelho, Richard Bach ve hatta Antoine de Saint-Exupéry ile birlikte anılıyor.” –Corriere della Sera,  İtalya 

 

YAY. YÖN: Ilgın Sönmez

 

 

Puanlamalar
%0
%0
%100
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

03.02.2019

Birazcık hayal kırıklığına uğradım

Daha önce yazarın iki kitabını okudum ve onları çok sevdim; biri “Kayıp Gül” diğeri ise “Hayatın Işıkları Yanınca”. Bu kitabını da aynı heyecan ile aldım fakat beklediğim heyecanı bulamadım, bilemiyorum belki de benle alakalıdır. Diğerlerinden etkilenmiştim ama bu romanını öylesine okudum, elbette güzel mesajlar var fakat kurgusu pek içine çekemedi beni. Özellikle son kısmını neden öyle bitti hiç anlamadım diyebilirim, roman hala devam edecek hissi veriyor.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.