4/5 - 7 Kişi Yorum Yap

İlk Baskı Yılı : 2016

Baskı Sayısı : 2. Basım

Sayfa Sayısı : 192

Ebat : 14x21

Dil : Türkçe

Dünyayı pençesine almış bir delilik salgını...Konuşma yoluyla, zihinden zihne bulaşarak yayılan bir hastalık...Yıkılmanın eşiğine gelmiş uygarlık... Vaktiyle bu amansız hastalık &uum ... Tamamını gör
13,14 TL
18,0 TL %27
ya da
60 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması

Dünyayı pençesine almış bir delilik salgını...


Konuşma yoluyla, zihinden zihne bulaşarak yayılan bir hastalık...


Yıkılmanın eşiğine gelmiş uygarlık...


 


Vaktiyle bu amansız hastalık üzerine çalışmış eski dilbilimci Murat Siyavuş, umutsuzluk içinde annesinin evine sığınmıştır.


Acımasız bir devlet kurumunun peşine düştüğünü öğrenince, evden çıkıp hayata karışmak ve salgının dönüştürdüğü dünyayla yüzleşmek zorunda kalır.


 


Afşin Kum’un ilk romanı; akıl, dil, uygarlık, hayatın doğası ve boşlukta anlam arayışımız üzerine çarpıcı bir düşünce deneyi.


 


“Meraklandıran, sürükleyen, çokça güldüren ve nihayet elinizden tutup uçuran bir hikâye. Türkiye’nin dünya bilimkurgu literatürüne armağanı.”


-Alper Canıgüz-


 


(Tanıtım Bülteninden)

 

Puanlamalar

%57,1
%28,6
%0
%14,3
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap
Mutlaka okuyun

Son zamanlarda kurgusu bu kadar güzel bir kitap okumamıştım. Okumaktan çok keyif alabileceğiniz, dili çok zengin bir kitap. Herkese tavsiye ediyorum.

müthiş

Ufku açık bir akla, olgun bir ruha hitap eden ve edebiyatın tadını çıkaran bir kitap okumak isteyen herkes bu romanı okumalı. Okurken gülmek, okurken sorular sormak, okurken gelecek tahayyülleri üzerine düşünmek, okurken öğrenmek ve elbette okurken eğlenmek isteyen herkes bu romanı okumalı. Parlıyor, sıkı sıkı sarıyor ve hayran bırakıyor.