58,5 TL
Standart Teslimat : 01 Temmuz - 04 Temmuz
100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Şiatsu - Dokunmayla Gelen Sağlık Kitap Açıklaması

 


Şiatsu'nun Japonca'da sözcük anlamı 'parmakla bastırmak'tır. İşte Şiatsu budur. Uzak Doğu'da binlerce yıldan beri iyileştirici gücü saptanmış, bedenin yüzeyinde bir sistem halinde bulunan duyarlı noktalar olduğu bilinmektedir. Yapılacak iş bu noktalara bastırmaktır. Bunu siz de yapabilirsiniz. Kendinize yapabilirsiniz, arkadaşlarınıza, sevdiklerinize yapabilirsiniz. Hem de böylelikle arkadaşlarınızla, sevdiklerinizle sözlerin erişebileceğinden çok daha derinlere işleyebilecek bir iletişim kurailir, birlikte zevkli ve haz dolu saatler yaşayabilirsiniz. Şiatsu'nun yarattığı mucize herkeste zaten var olan kendi kendini iyileştirme gücünü harekete geçirmekte, stres'i yorgunlukları gidermekte, hem bedensel, hem ruhsal, hem zihinsel pek çok hastalığı ve bozukluğu iyileştirmekteki başarısıdır.Sayfa Sayısı: 252

Baskı Yılı: 1994


Dili: Türkçe
Yayınevi: Yol Yayınları

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

09.03.2019

İlgiliyseniz okumalısınız

Bir Japon tedavi yöntemidir. Vücuttaki belli sinir noktalarına bastırarak yapılıyor. Daha çok gündelik rahatsızlıklar üzerine yazılmış. Yorgunluk,baş ağrısı,mide rahatsızlıkları,bağırsak sorunları gibi. Bir de tüm vücuda nasıl yapılacağı anlatılmış.  Kendi kendine nasıl yapacağın ve başkasına nasıl yapacağın ayrı şekilde belirtiliyor. Uygulama gerçekten rahatlatıcı ancak hepsini akılda tutmak zor oluyor. Ben kısa kısa notlar aldım bütün halinde daha rahat kullanıyorum.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.