47,25 TL
Standart Teslimat : 22 Ağustos - 25 Ağustos
150 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Serbest Sermaye Piyasalarını Savunm Kitap Açıklaması

 

“Yeni uluslararası finansal yapının arkaik siyasetçileri tarafından yazılanların çoğu gerçekten kopuktur ve propagandadan ibaret- tir. Bu propagandaya karşı, David DeRosa’ nın aydınlatıcı Serbest Sermaye Piyasalarını Savunmak: Yeni Uluslararası Finansal Mi- mari Arayışlarına Cevap’ından daha iyi bir panzehir yoktur.”

Prof. Steve H.Hanke, John Hopkins Üniveristesi

 

Serbest Sermaye Piyasalarını Savunmak: Yeni Uluslararası Fi- nansal Mimari Arayışlarına Cevap, döviz kurlarını düzenleme ve piyasa güçlerini kontrol etme teşebbüslerinin nasıl faydadan çok zarar getirdiğini açıklayarak, “yeni finansal uluslararası yapı” oluşturma gayretlerine güçlü bir şekilde karşı çıkmaktadır. David DeRosa, sermayenin serbest akımının getireceği refahı engelle- mesi muhtemel politikaları yürürlüğe koymadan önce geçmişte- ki sonuçların dikkatli bir analizini teşvik ediyor.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.