3/5 - 29 Kişi Yorum Yap
17,5 TL
25,0 TL %30
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 22 Ocak - 27 Ocak
Standart Teslimat’ta 125 TL üzeri kargo bedava!

Sen Değişirsen Her Şey Değişir Kitap Açıklaması

İnsan kaderini değiştirebilir mi? Bundan seneler önce bana bu soru sorulsaydı kesinlikle hayır derdim. Bana göre kader asla değiştirilemeyen bir şeydi ve herkesin o kadere boyun eğmesi gerekiyordu. O sıralarda kendi içsel yolcuğuma henüz başlamamış ve evrene dair büyük sırları keşfetmemiştim. Her şey uzun yıllar önce girdiğim bir depresyonla başladı. Neden hep aynı şeyleri yaşıyorum? sorusu zihnimden çıkmıyordu. Çünkü insanlar değişse de yaşadığım olaylar hep aynıydı. Sanki sürekli aynı yerde takılan bir filmde oynuyor gibiydim. Karşımdaki oyuncular sürekli değişiyor ama senaryo bir türlü değişmiyordu. İşte içsel yolculuğum bunu fark etmemle başladı. O zamanlar bilinçaltımın derinliklerinde saklı olan kök inançlarımın hayatımı nasıl etkilediğini bilseydim, onları nasıl değiştireceğimi ve istediğim gibi hayatı nasıl yaratabileceğimi de bilirdim.

Başak Sayan; Bağlanma Korkusu, Kelebeğin Kaderi, Ölü Kuşların Sessizliği ve Nigâhdar romanlarının ardından ilk otobiyografik kitabında kendi hayatının iplerini nasıl eline aldığını ve içsel yolculuğunda nelerle karşılaştığını bilim ve felsefeyle temellendirerek olanca samimiyetiyle anlatıyor. Bu kitap, insanın elindeki en büyük gücü nasıl kullanması gerektiğini, inancın ve düşüncenin neler yaratabileceğini, bilinçaltında bulunan kök inançların nasıl değiştirileceğini,  arzu edilen bir yaşamın nasıl tezahür ettirileceğini detaylarıyla ve 21 günlük bir çalışmayla okura sunarken, aynı zamanda kişinin gerçek özü ile bağlantıya geçmesini de sağlıyor.

Keşke her insan kendi sihirli lambasına sahip olduğunun ve dilediği her şeyin gerçekleşeceğinin farkında olsa...

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar
%27,6
%20,7
%20,7
%13,8
%17,2
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

07.01.2021

Değişim

Kesinlikle okuduktan sonra durup düşündüren ve gerçekten değişirsek ancak değiştirebileceğimizi hissettiren bir kitap. Ayrıca Başak Sayan'ın akıcı diliyle kitabı okurken inanılmaz keyif aldım.

29.11.2020

Meditasyon

Çok faydalandığım bir kitap oldu . Başak Sayanın kalemini  seviyorum.Kendi deneyimlerinden yola çıkarak istediklerinize nasıl odaklanacağınızı akıcı bir dille anlatıyor

14.09.2020

Muhteşem...

Okuduğum en güzel kişisel gelişim kitaplarından birisi. Başta hayat hikayesi olduğu için sürükleyici ve etkileyici. bana çok şey kattığını söyleyebilirim. çok severek okudum. birine hediye alacaksam bu kitabı alıyorum.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.