3,5/5 - 54 Kişi Yorum Yap, Kazan!
5,2 TL
8,0 TL %35
- Teslimat Seçenekleri -
Aynı Gün Teslimat : 22 Ekim (18:00 - 23:00)
Hızlı Teslimat : 23 Ekim
Standart Teslimat : 24 - 26 Ekim
Standart Teslimat’ta 60 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması


Sun Zi / Sun Tzu (MÖ 6. yy): Yazarın adı Wade-Giles transkripsiyon sisteminde "Sun Tzu", Pin-Yin transkripsiyon sisteminde "Sun Zi" olarak yazılmaktadır. Doğum ve ölüm tarihi tam olarak bilinmemektedir. Komutan ve düşünür olarak ünlenen Sun Zi'nin Savaş Sanatı adlı eseri insanlık tarihinin en eski ve en fazla araştırılan ve tartışılan strateji eseridir. Bütün dünyada sadece askerlik alanında değil, iş idaresi ve kişisel gelişim gibi pek çok alanda da bir strateji klasiği olarak kabul görmüştür.

 

 

Puanlamalar

%50,9
%20,8
%20,8
%3,8
%3,8
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap, Kazan!

12.07.2019

Hayat Savaşınızın Rehberi

Sun Tzu'nun geçmişten günümüze miras kalan bu kitabı, sadece savaş meydanlarına değil; bir mücadele olan hayatın bütününe ışık tutuyor.

24.06.2019

Sanılanın Aksine Bir Kitap

Herkes kitabı bir savaş stratejisi olarak değerlendirmiş ve basit bulmuş ama benim okuduğum yalnızca  düşmanlar arasındaki fiziksel bir savaş değildi. İş hayatında, arkadaşlık ilişkilerinde hatta ikili ilişkilerde dahi uygulanabilecek bakış açıları anlatıyordu. Bu yönden okurken kitap bambaşka bir boyut alıyor.

21.04.2019

Kitap hakkında

Kitap Çin devletinin savaşlara olan bakışı yazarın düşmana nasıl davranılması gerektiğini belirtirken aynı zamanda bir komutanın karakterinin nasıl olması gerektiğini bize anlatmıştır. Her tarih öğrencisinin okuması gereken bir kitap olduğunu düşünüyorum türk Çin ilişkilerini anlamada etkili olabilir

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız